Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
4 -3

Zupełnie nowe działki rekreacyjne na raty

REKLAMA
wtorek, 16.05.2017 r.
godz. 10.19
REKLAMA | wtorek, 16.05.2017 r., godz. 10.19
Zupełnie nowe działki rekreacyjne na raty

Pragniesz spokoju i wypoczynku – to oferta dla Ciebie. Zupełnie nowe działki rekreacyjne nad Bałtykiem i nad j. Lusowskim koło Poznania – w promocyjnej cenie. Wystarczy wpłata zaledwie 10 000 zł i już możesz korzystać z działki. Reszta rozłożona na miesięczne raty. Ilość działek objętych promocją ograniczona!

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
6°C 999 hPa
JUTRO
pogoda
4°C 1011 hPa
POJUTRZE
pogoda
2°C 1019 hPa

Obie lokalizacje położone są w bardzo atrakcyjnych miejscach. Rusinowo leży między Jarosławcem a Darłowem, około 2 km  spacerem od pięknej, szerokiej plaży, która w sezonie nie jest zatłoczona, jak w innych kurortach nadmorskich. Tu panuje idealny klimat dla alergików, a powietrze nasycone jest jodem. Działki położone są między dwoma nadmorskimi jeziorami Wicie i Kopań. Nasze Ogrody to oaza spokoju i dzikiej przyrody, gdzie na polnych dróżkach spotkamy zające, sarny i inne leśne zwierzęta. Rusinowo jest miejscem przyjaznym dla wędkarzy, miłośników jazdy konnej, miłośników żeglowania, albowiem znajduje się tu przestrzeń do wodowania łodzi. 

Natomiast działki nad jeziorem Lusowskim znajdują się zaledwie 20 minut jazdy samochodem do Poznania. Do brzegu jeziora jest tylko kilkanaście metrów, a niedaleko, bo około 500 metrów znajduje się lokalna plaża. Nad brzegiem jeziora znajdują się miejsca do wędkowania. Teren został podzielony na 90 działek. 

Dzięki promocji, możesz korzystać z działki, już po wpłacie 10000 zł. Reszta rozłożona jest na miesięczne, nieoprocentowane raty. Wartość wkładu za nabycie prawa do działki to zaledwie 19500 zł za 350 metrów kwadratowych. 

W obu lokalizacjach, jest obecnie realizowana budowa infrastruktury ogrodowej, co sprawi, że działki zyskają dogodny dojazd, dostęp do wody i prądu, a w przypadku ogrodu w Rusinowie planowane jest także zagospodarowanie terenu pod aktywność sportowo-rekreacyjną (korty tenisowe, boiska, plac zabaw).

Dlaczego warto wybrać działki w Rusinowie i Lusówku? To pierwsze w Polsce stowarzyszenie, które zakłada działki na własnych terenach. Każdy, kto przystępuje do stowarzyszenia, staje się dzierżawcą a pośrednio współwłaścicielem. Działkowiec może korzystać ze swojego ogrodu przez cały rok, ponieważ wszystkie media zaprojektowane są do całorocznej eksploatacji. Nowe tereny pozwalają na rodzinne zagospodarowanie ogrodów, co oznacza, że działki obok siebie mogą posiadać: mąż, żona, dziadek, babcia i wnukowie. Warto podkreślić, że posiadanie działki rekreacyjnej to doskonała forma inwestowania oszczędności. Mogą być one zbywane na rynku wtórnym. Działkowiec otrzymuje wówczas zwrot wpisowego i poniesionych nakładów, co czyni tę transakcję niezwykle interesującą. 

Więcej informacji o działkach rekreacyjnych nad morzem i j. Lusowskim można znaleźć na stronie www.naszeogrody-psd.pl. Telefon kontaktowy to 798 068 630, 535 964 163, 618 423 723.

Reklama