Reklama
Reklama

Poznań znowu się powiększa

W Poznaniu właśnie został otwarty kolejny punkt Less Mess Storage. To już drugi obiekt w mieście - jego powstanie było jedynie kwestią czasu ze względu na ogromną popularność, jaką zdobywają usługi tej firmy.

Less Mess Storage Poznań - gdzie znaleźć?

Dotychczas mieszkańcy Poznania i okolicznych miejscowości mogli korzystać z Less Mess Storage przy ulicy Ostrowskiej 515. Kolejny punkt został otwarty 10 lutego 2020 roku, tym razem przy ulicy Dąbrowskiego 550 w pobliżu Lotniska Ławica. Wszystko po to, by Less Mess Storage było bliżej ludzi, którzy potrzebują bezpiecznych przechowalni na rzeczy z domu lub firmy. Dzięki nowym magazynom samoobsługowym zyskają zdecydowanie bezpieczniejszą i dostępną 24h/dobę przestrzeń do przechowywania swoich rzeczy.

Self Storage jak to działa?

W Less Mess dostępne są zarówno niewielkie schowki o wielkości 2m², jak komórka lokatorska, mniejsze i dużo większe, których powierzchnia wynosi nawet 35m2.

Przedsiębiorcy mogą potraktować przechowalnię jako zaplecze firmy. Dzięki Less Mess Storage można rozwijać swoją firmę, tzn. przechowywać towar, materiały reklamowe, sprzęty, a także archiwizować dokumenty. Dostęp do rzeczy jest non stop, więc w każdej chwili można wejść do pomieszczenia, co ułatwia pracę. Można skorzystać z dodatkowej usługi nadania i odbioru przesyłki, co daje dużą oszczędność czasu.

Oczywiście z usług Less Mess Storage mogą korzystać również klienci indywidualni. To znakomite rozwiązanie w przypadku, kiedy metraż naszego mieszkania uniemożliwia przechowywanie wszystkich ważnych przedmiotów i rzeczy sezonowych. Możemy je umieścić, jak w komórce lokatorskiej, a w razie potrzeby coś zabrać, coś dołożyć. Self Storage można potraktować jako pomoc podczas przeprowadzki czy remontu - umowa jest elastyczna, pomieszczenie można wynająć już od 7 dni lub na jak długo potrzebujemy. Rezerwacja możliwa jest bez wychodzenia z domu, przez stronę firmy.

Czy korzystanie z self storage jest bezpieczne?

Osoby, które zastanawiają się czy korzystanie z self storage to bezpieczne rozwiązanie mogą być spokojne. Po podpisaniu umowy klient otrzymuje indywidualny kod dostępu, co umożliwia wejście do obiektu 24h/7 dni w tygodniu. Wynajęte pomieszczenie klient zamyka na własną kłódkę, to prywatna przestrzeń. Bezpieczeństwo zapewnia kontrola dostępu, całodobowy monitoring oraz indywidualny alarm każdego pomieszczenia.

Less Mess Storage w Poznaniu jest do dyspozycji na ulicy Ostrowskiej 515 i na ulicy Dąbrowskiego 550.

https://www.lessmess.storage/poznan-dabrowskiego-550/


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
3℃
Poziom opadów:
2.7 mm
Wiatr do:
32 km
Stan powietrza
PM2.5
16.23 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro