Reklama
Reklama

Chodził po Starym Rynku z maczetą i groził przechodniom. Policja zatrzymała nietrzeźwego mężczyznę. Mundurowi apelują do poszkodowanych

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

W środę mundurowi zatrzymali podejrzanego na ul. Zamkowej.

Wcześniej mieszkańcy Poznania zgłaszali policji niebezpieczne incydenty, polegające na tym, że nieznany mężczyzna podchodził z nożem i groził przechodniom.

Jak poinformowała podinsp. Iwona Liszczyńska z poznańskiej policji - Policja otrzymała dwa zgłoszenia o mężczyźnie, który w rejonie Starego Rynku i ul. Wrocławskiej zaczepiał przechodniów, miał im grozić nożem. Policjanci pojechali natychmiast na miejsce i w wyniku działań zatrzymano dwóch mężczyzn. Policja prowadzi aktualnie rozmowy z pokrzywdzonymi, którym groził mężczyzna. Kwalifikacja prawna wobec mężczyzn zostanie ustalona zgodnie z tym, co zeznają pokrzywdzeni. Nikt nie został zraniony, ani nie odniósł żadnych obrażeń.

Komisariat Policji Stare Miasto apeluje do osób, które zostały zaczepione przez zatrzymanego mężczyznę lub w jakikolwiek sposób pokrzywdzone przez jego działania o zgłoszenie się na komendę. Policja prowadzi czynności w tej sprawie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
15.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
12.35 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro