UNDYING

Pod Minogą Nowowiejskiego 8

Niedziela, 17 Listopada, godz. 20:00

🐚Metalcore’owcy z Undying po 19 latach (!) wracają do Europy! Kultowa formacja w naszym kraju zagra jeden koncert, który odbędzie się 17 listopada w poznańskim klubie Pod Minogą.

Założony w 1998 roku przez członków Catharsis, Day of Suffering oraz innych kapel z Północnej Kaliforni Undying już za sprawą swojej debiutanckiej EP “This Day All Gods Die” wyznaczył nowe standardy na scenie hc. Następnie, wraz z wydaniem albumów "The Whispered Lies Of Angels" oraz "At History’s End”, zespół podniósł poprzeczkę jeszcze wyżej, a ich oparty na dzikich wokalach, podniosłych melodiach i bezlitosnych breakdownach songwriting wskoczył pod kątem precyzji na elitarny level. Za sprawą swojej łącznej z poetycko-politycznymi tekstami twórczości formacja kreowała etos, który zainspirował generację aktywistów.

Pod koniec 2022 roku Undying powrócili na scenę po 16 latach przerwy, a w zeszłym roku supportowali Earth Crisis na 3 koncertach w Stanach Zjednoczonych. Jesienią Amerykanie po blisko dwóch dekadach powrócą na Stary Kontynent i tym razem odwiedzą Polskę, gdzie zagrają 17 listopada w klubie Pod Minogą w Poznaniu!

UNDYING

📅17.11.2024
📍Poznań, Klub Pod Minogą

🎟BILETY: 

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️
❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/
🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡UNDYING (USA) - metalcore

🌐https://www.facebook.com/undyingofficial
🌐https://www.instagram.com/undyinghardcore

🔊”Echoes”: https://www.youtube.com/watch?v=k9XTppZUNC8
🔊”The Company of Storms”: https://www.youtube.com/watch?v=3skuRK-Yt2Y
🔊 live in Winston-Salem, [hate6six]: https://www.youtube.com/watch?v=9WvSQHmo_mw