Reklama
Reklama

Samochód wystawowy już we wrześniu w Poznaniu

Przez cały wrzesień samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki z nowoczesnymi modelami sterowników do zarządzania ogrzewaniem w środku będzie zatrzymywał się w różnych miejscowościach w kraju. Już 20 i 26 września odwiedzi Poznań! Podczas prezentacji chętni będą mogli zapoznać się ze specyfiką urządzeń do sterowania ogrzewaniem oraz uzyskać konkretne informacje dotyczące ich doboru, montażu i obsługi. Gdzie jeszcze dokładnie w najbliższych dniach zatrzyma się samochód wystawowy? Sprawdźcie!

Mobilne ekspozycje w terenie - plan trasy

Samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki już od 2017 roku odwiedza różne miejscowości w kraju i za granicą. Miejscami postoju są punkty sprzedaży hurtowej, a także organizowane branżowe targi i spotkania związane z tematyką instalacji grzewczych. Dzięki temu lokalna społeczność może zobaczyć na żywo sterowniki do zarządzania ogrzewaniem - ocenić estetykę ich wykonania i sprawdzić, na czym polega sterowanie ogrzewaniem. Podczas spotkań będzie można uzyskać fachową poradę związaną z dowolnym aspektem działania sterowników, ich doborem i montażem.

Dokładne miejsca postoju samochodu we wrześniu:
- 16 września - Spec Instal Grupa PHI Śrem,
- 17 września - PolPlus Instal Konsorcjum Świebodzin,
- 18 września - Termika Instal Konsorcjum Kalisz,
- 19 września - Instal Expert Kościan,
- 20 września - Marlin o/Krotoszyn i Poznań; szkolenie w hotelu Poznaniu,
- 23 września - PolPlus Instal Konsorcjum Zielona Góra,
- 24 września - InstalHouse Grupa PHI Gorzów Wielkopolski,
- 25 września - Cuprum Instal Konsorcjum Koszalin,
- 26 września - Hydrosolar Poznań.


Co można obejrzeć w samochodzie wystawowym?

Wnętrze mobilnego showroomu wypełniają najpopularniejsze modele sterowników do różnych typów ogrzewania: podłogowego (w tym najnowsze systemy serii 9 i 10), grzejnikowego, kominków czy wykorzystujących energią odnawialną. Urządzenia zamontowane są na specjalnie przygotowanych ekspozytorach, wzbogacone o konkretne opisy oraz wizualizacje. Wszystkie oferowane modele urządzeń to produkty polskie: polscy pracowni przygotowują projekty, oprogramowanie oraz poszczególne elementy urządzeń, składają je w całość oraz testują. Każdy chętny może przyjść i sprawdzić urządzenia, porozmawiać z przedstawicielami firmy na temat potrzeb własnej instalacji grzewczej, a także otrzymać dodatkowe materiały reklamowe, które pomogą w doborze urządzeń do efektywnego i oszczędnego zarządzania ogrzewaniem.

Akademia instalatora w Poznaniu

Oprócz planowanych miejsc postoju samochodu wystawowego, w Poznaniu odbędzie się także inne wydarzenie, którego organizatorem jest firma TECH Sterowniki. Już 19.09 w "Ilonn Hotel" zostanie przeprowadzone specjalistyczne szkolenie pod nazwą "Akademia Instalatora". Jego adresatami są instalatorzy i sprzedawcy urządzeń do zarządzania ogrzewaniem z Poznania i okolicy. To najlepszy sposób, by lepiej poznać specyfikę nowoczesnych sterowników do systemów grzewczych.

Warunkiem uczestnictwa w tym wydarzeniu jest wysłanie zgłoszenia poprzez formularz znajdujący się na stronie: https://www.techsterowniki.pl/onas/akademia-instalatora.


O firmie
TECH Sterowniki to czołowy producent sterowników do zarządzania ogrzewaniem.
Przedsiębiorstwo założone w Andrychowie w ciągu kilku lat stało się liderem branży sterowników do sterowania ogrzewaniem w Polsce oraz rozszerzyło zasięg dystrybucji na rynki międzynarodowe. Polskie sterowniki są kupowane m.in. przez mieszkańców Niemiec, Słowacji, Czech, Litwy i Łotwy. Pełny proces produkcji sterowników, a także programowanie, i testy przeprowadzane są w Polsce, na terenie dwóch lokalnych zakładów: w Bulowicach i w Wieprzu wyposażonych w nowoczesne maszyny i urządzenia. Przewodowe i bezprzewodowe sterowniki przeznaczone są do instalacji zarówno w domach prywatnych, jak i szkołach, przedszkolach, hotelach, pensjonatach i innych obiektach przeznaczenia publicznego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
0℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
14.06 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro