Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
16 11
Reklama

RehMedica – jakość na zdrowie

REKLAMA
środa, 27.02.2019 r.
godz. 13.00
REKLAMA | środa, 27.02.2019 r., godz. 13.00

„Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” to jeden z najbardziej prestiżowych znaków jakości w ochronie zdrowia na polskim rynku. Certyfikat promujący najlepsze placówki działające w branży medycznej, 25 lutego 2019 roku, w Rezydencji Belweder Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jako jeden z zaledwie kilkunastu w Polsce odebrał Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej RehMedica przy Hotelu Łężeczki. Certyfikat potwierdza wysoką pozycję firmy. To wyróżnienie wizerunkowe, ale o jego przyznaniu zdecydowało spektrum konkretnych działań w Ośrodku. Za każdym sukcesem leży ciężka praca.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
22°C 1008 hPa
JUTRO
pogoda
16°C 1005 hPa
POJUTRZE
pogoda
15°C 1013 hPa

Atutem RehMedica jest świetnie zorganizowany program turnusu. Najpierw prowadzona jest diagnostyka kuracjuszy. Lekarz decyduje na jakie zabiegi skierować pacjentów. Dziennie to nawet 9 różnych terapii, dobranych indywidualnie do potrzeb i schorzeń. Leczenie sprawia, że mijają uciążliwe dolegliwości, jak: ból nóg, ból kręgosłupa. Nad całością czuwają: opiekun turnusu oraz cały sztab rehabilitantów. Do dyspozycji kuracjuszy jest także basen, sauna, jacuzzi, zewnętrzna siłownia czy korty tenisowe. Działania praktyczne wzbogacają szkolenia np. na temat naturalnych i nieinwazyjnych metod leczenia, które wspierają dobrze dobrane probiotyki i witaminy.

Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej RehMedica przy Hotelu Łężeczki leży w otoczeniu pięknej przyrody, z dobrym mikroklimatem. W tej naturalnej przestrzeni uczestnicy turnusu mogą korzystać z najnowszych osiągnięć światowej fizjoterapii. Mowa między innymi o terapii radiofalowej, falą uderzeniową czy laserem wysokoenergetycznym. Mega nowoczesność w połączeniu z witalnością natury, sprawiają, że Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej RehMedica przy Hotelu Łężeczki jest miejscem, do którego chce się powracać i z przekonaniem poleca się go bliskim osobom.

Reklama