Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -7

Jump Arena wraca na Grunwald!

REKLAMA
czwartek, 19.04.2018 r.
godz. 19.00
REKLAMA | czwartek, 19.04.2018 r., godz. 19.00
Jump Arena wraca na Grunwald!

Już w weekend 28-29 kwietnia odbędzie się wielkie otwarcie trzeciego Parku Trampolin w Poznaniu – Jump Arena Grunwald na ul. Smoluchowskiego 11A. Na odwiedzających czekać będzie moc atrakcji i aż 4000 m² czystego szaleństwa.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Jump Arena to ogólnopolska sieć parków i centrów rozrywki dla wszystkich, którzy lubią oderwać się od ziemi. To sprawia, że każdy dorosły może poczuć się jak dziecko, a dzieci mają okazję, żeby porządnie się wyszaleć. Różnorodne strefy w obrębie Parku umożliwiają aktywne spędzanie czasu wolnego oraz dobrą zabawę przyjaciołom oraz całej rodzinie - zarówno dzieciom, jak też dorosłym oraz seniorom. Znajdują się tu m.in.: basen z gąbkami, trampoliny (w tym mini oraz sportowa), strefa fitness, kosze do wsadów, strefa sportowa, ścieżki akrobatyczne oraz strefy dla maluchów. Każda Jump Arena oferuje inne atrakcje, ale wszędzie obowiązuje strój wygodny, sportowy oraz antypoślizgowe skarpety dla zachowania higieny i spełnienia wymogów bezpieczeństwa. 

W Jump Arenie można skakać przez cały rok dzięki temu, że wszystkie obiekty są zadaszone i ogrzewane. Dodatkowymi elementami wpływającymi na komfort jest wyposażenie Jump Areny w duże, bezpłatne parkingi dla gości, szatnie z łazienkami i prysznicami, przestrzenie do odpoczynku między skokami, poczekalnie oraz salki przeznaczone do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Poza codzienną zabawą Jump Arena organizuje zatem urodziny dla dzieci oraz wieczory panieńskie i kawalerskie dla dorosłych. Ci z kolei, którzy mają w sobie ducha sportowca, mogą uczęszczać w profesjonalnych zajęciach z akrobatyki. 

Parki Trampolin Jump Arena w Poznaniu zlokalizowane są obecnie w dwóch miejscach – na Piątkowie oraz na Ratajach, gdzie codziennie przychodzą stali klienci i okazjonalni goście. A już w weekend 28-29 kwietnia sympatycy fikołków, twistów i salt będą mogli poskakać w nowym obiekcie – na Grunwaldzie (ul. Smoluchowskiego 11A), gdzie odbędzie się wielkie, wyczekiwane otwarcie trzeciej Jump Areny w Poznaniu. 

Jump Arena Grunwald będzie centrum rozrywki dla całej rodziny, w której zupełnie nową – pierwszą w Polsce – atrakcją będą podniebne kokony na wysokości 10 m. W obiekcie znajdzie się m.in. 140 m² placu zabaw dla dzieci od 2 lat, kawiarnia oraz Strefa Baby i Strefa Trampolin. Cały Park będzie można podziwiać z przestronnej antresoli.

Więcej informacji:
www.jumparena.pl/
www.facebook.com/jumparenapoznan/

Gdzie skakać w Poznaniu?
Jump Arena Rataje, ul. Krzywoustego 68, w Galerii Giant Meble
Jump Arena Piątkowo, ul. Obornicka 337, w Galerii Obornickiej
Jump Arena Grunwald JUŻ WKRÓTCE, ul. Smoluchowskiego 11a

Gdzie skakać w Toruniu?
Jump Arena Toruń, ul. Polna 121 Toruń

Gdzie skakać w Warszawie?
Jump Arena Warszawa, Wodny Park Handlowy Marywilska 44 (obok hali Marywilska 44)

Reklama