Reklama
Reklama

Międzynarodowa wystawa robotów wkrótce w Poznaniu. Sprawdź, jak wygląda przyszłość

Wystawa Robopark odwiedziła już 8 miast w Polsce oraz ponad 70 miast na Białorusi, w Kazachstanie i Rosji. Mieszkańcy Poznania i regionu będą mogli wybrać się w podróż do przyszłości od 21 sierpnia do 4 października.

Na specjalnie przygotowanej scenie w Poznaniu zaplanowano m.in. pokazy technologii i trików tanecznych z udziałem zwiedzających. Najodważniejsi goście będą mogli wziąć też udział w eksperymencie transmisji energii elektrycznej na odległość. Do 8 sierpnia można kupić bilet w przedsprzedaży nawet z rabatem 30%.

Bilety na wystawę Robopark w Poznaniu można kupić TUTAJ

Światowe nowości

Na wystawie po raz pierwszy zostanie zaprezentowany światowej sławy robot Alex, android Pepper, najnowszej generacji robot tancerz i dziesiątki innych technologii na pograniczu fantasy.

- Humanoidalny robot Pepper podbije wszystkich swoją życzliwością i towarzyskością. Gwiazdą festiwalu będzie robot barista Monty, który pokaże nam, jakich rozwiązań dotyczących codziennego życia możemy spodziewać się w przyszłości - zapowiadają organizatorzy.

Wystawa Robopark to jednak nie tylko roboty. Goście znajdą tu wiele innych urządzeń high-tech, wezmą udział w programie pokazowym i zapoznają się z najnowszymi osiągnięciami nauki i techniki.

Specjalne środki bezpieczeństwa

Organizatorzy zapewniają, że wystawa będzie odbywać się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia. Poniżej informacje o działaniach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa zwiedzającym:

  • roboty oraz inne urządzenia dezynfekowane po każdym użyciu;
  • pracownicy w maseczkach oraz rękawiczkach jednorazowych;
  • liczba personelu zgodna z obowiązującymi wytycznymi rządowymi;
  • oprowadzanie gości z zachowaniem zasad dystansu społecznego;
  • płyny dezynfekcyjne dostępne dla każdego;
  • ograniczona liczba osób przebywających jednocześnie na wystawie.

Bilet na wystawę "Robopark" można kupić z rabatem 30% tylko do 8 sierpnia. Bilet można wykorzystać w dowolnym terminie do 4 października. Liczba biletów jest ograniczona.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
10℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
39.70 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro