Reklama
Reklama

Studenci! Mamy idealny pomysł na Wasz rozwój w Poznaniu!

Studia to doskonały czas na rozpoczęcie budowania własnego życia. Coraz więcej rzeczy i planów. Pierwszy poważniejszy biznes. Jak zrobić na to miejsce? Najlepiej tak, aby było wygodnie i na studencką kieszeń!

Studia w nowym mieście, z dala do rodziców, to prawdziwa ekscytacja dla każdego studenta. Nowi znajomi, nowe miejsca do odkrycia, nowe możliwości. Studenckie życie to jednak także sytuacje stresujące, a do tych, prócz sesji egzaminacyjnych, zaliczają się częste zmiany miejsca zamieszkania. Szybka konieczność zmiany mieszkania lub konieczność jego zwolnienia na okres wakacyjny bywa dla wielu bardzo problematyczna i kosztowna.

Zapotrzebowanie na miejsce związane jest u studentów nie tylko z przeprowadzkami
i gromadzeniem rzeczy, których przybywa z każdym zaliczonym rokiem akademickim. Zapewne niejednokrotnie pojawił się problem nadwyżki przedmiotów z którymi nie chcemy się żegnać, a jak sami dobrze wiemy - ściany nie są zbudowane z gumy.

Coraz więcej studentów wykorzystuje także okres nauki na założenie pierwszych biznesów, najczęściej małych start-upów. Te jednak, aby się rozwijać, potrzebują miejsca. Często niewielkiego, którego jednak brakuje w akademiku lub w wynajmowanym pokoju.

Studencki kwadrat w Poznaniu!

Okres studiów to czas podróży zagranicznych, wymian studenckich oraz gromadzenia pierwszego wyposażenia do własnego, nowego lub wynajmowanego mieszkania. Co roku specjaliści z branży nieruchomości obserwują wzrastający wskaźnik nieobsadzonych miejsc w akademikach. W roku akademickim 2017/18 obłożenie pokoi wyniosło ogółem niecałe 76%. Jeszcze w 2000 roku baza noclegowa dla studentów w Polsce wynosiła prawie 144.000 miejsc Natomiast już 17 lat później, w 2017 roku liczba miejsc w domach akademickich zmniejszyła się do zaledwie 96 tys., co daje spadek o 33%. Liczby te pokazują, jak ważne, w świadomości studentów jest posiadanie własnego M lub nawet jego wynajmowanie.

W przypadku prowadzenia swojej działalności gospodarczej jasnym jest, że młody przedsiębiorca nie zawsze dysponuje powierzchnią, która jest w stanie zapewnić mu przechowywanie całego towaru. Według raportu "Startup Poland" jeszcze 4 lata temu w bazie Fundacji Startup Poland było 2,7 tys. Startupów, a liczba ta z roku na rok sukcesywnie wzrasta. Prawie 42% z nich jest prowadzona przez osoby, które studiują lub niedawno ukończyły studia.

Jeśli już zdecydujemy się tymczasowo powierzyć swoje mienie to warto skorzystać z doświadczenia odpowiedzialnej firmy, która zdejmie z nas ciężar myślenia o swoich przedmiotach w trakcie naszej nieobecności w kraju lub podczas czekania na nowe mieszkanie. A jest o czy myśleć! Zatem jak pomóc sobie w rozwoju swoich studenckich
i biznesowych marzeń?

Rozwiązaniem problemów self-storage!


Na Górczynie, w sąsiedztwie Giełdy Odzieżowej, znajduje się miejsce, które może stać się miejscem przechowywania Twoich rzeczy, mebli, notatek, pamiątek czy sprzętu. Nie masz gdzie zmieścić swojej kolekcji butelek piw lub "nadwyżki" sportowych przyrządów? To doskonałe miejsce, które spełni zapotrzebowanie magazynowe niewielkiego studenckiego biznesu.

Hovay to firma oferująca usługi self-storage. To elastyczne wsparcie na studencką kieszeń. Format self-storage na pewno znasz z amerykańskich seriali dokumentalnych o tzw. wojnach magazynowych. W magazynach Hovay bez obaw można przechowywać zarówno rzeczy osobiste (meble, sprzęt domowy oraz sportowy itp.), jak i biurowe dokumenty i sprzęt. Magazyny Hovay to prosta odpowiedź na dylematy młodych osób.

Wszystko od ręki

Oferta Hovay jest niezwykle elastyczna. Magazyn można wynająć w ciągu 10 minut, również za pośrednictwem internetu. Dodatkowo posiadanie wirtualnego podpisu sprawia, że zawarcie umowy może być przeprowadzone całkowicie na odległość. Przez internet można zresztą załatwić o wiele więcej spraw związanych z usługą self storage oferowaną przez Hovay. Dzięki wygodnemu panelowi dostosować można wielkość boxu, dowiedzieć się, co można pomieścić na wybranej powierzchni, jakie warunki panują w magazynach, czy poznać działanie prowadzonej 24h/7 ochrony oraz dostępności magazynów. Na stronie znajduje się także cennik, którego zakres pozwoli na wynajem boxów do 10m2. Na każdego, kto ma dodatkowe pytania dotyczące działania self storage Hovay czeka profesjonalna obsługa, która odpowie na każde pytanie.

Dbamy o bezpieczeństwo

Hovay to poznański biznes oparty na odpowiedzialności za powierzone jej przedmioty i w szczególny sposób przykłada wagę do bezpieczeństwa korzystania z boxów. Na terenie magazynów znajduje się całodobowa ochrona oraz monitoring, a dostęp do boxów podlega ścisłej kontroli. Hovay wprowadził również szereg dodatkowych zabezpieczeń: dezynfekcję miejsc wspólnych, klamek, poręczy, wind, a także dezynfekcję samych boxów po każdym kliencie. Dostęp do boxów odbywa się całkowicie samoobsługowo.

Miejscówka, którą zna każdy student

Usługi self storage to idealna odpowiedź na coraz bardziej wymagającą rzeczywistość studentów. Trudno ci się poruszać po mieszkaniu w którym trzymasz swoje trzy ulubione rowery przeznaczone na każdą okazję i teren ? Kolekcja puszek po ulubionych napojach z całego świata staje się za duża ? Nie pozwól, aby w Twoim życiu zapanował bałagan. Poukładaj wszystko z Hovay i ciesz się w pełni swoimi studiami! Za stosunkowo niewielką kwotę możesz pozbyć się bałaganu w swoim pokoju, mieszkaniu lub firmie. Więcej informacji na temat elastycznej i innowacyjnej formy magazynowania Hovay (w tym m.in. kalkulator wynajmu powierzchni) znajdziesz na www.hovay.pl.

Daj sobie więcej przestrzeni na własny rozwój!

Hovay- Twój studencki kwadrat.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Na drogach może być ślisko! IMGW ostrzega przed oblodzeniem
4℃
-3℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.15 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro