Reklama
Reklama

SPAR zamiast Piotra i Pawła w Galerii Malta

Szeroki asortyment produktów świeżych pochodzących od lokalnych producentów - na taką ofertę stawia nowy spożywczy najemca w Malcie. To nie jedyna zmiana, do której doszło w ostatnim czasie w centrum. Galeria systematycznie dostarcza swoim klientom kolejnych, nie tylko zakupowych atrakcji.

Wszyscy, którzy odwiedzą nowy sklep SPAR w Galerii Malta, mogą liczyć na niezwykle bogaty wybór produktów tradycyjnych, jak i tych pochodzących z wielu zakątków świata. Placówka oferuje najwyższej jakości wędliny, mięsa, ryby oraz sery. W SPAR można kupić też świeże owoce i warzywa, wypiekane na miejscu pieczywo, gotowe dania garmażeryjne oraz wyroby cukiernicze. Jest również strefa win i piw. Warto także zwrócić uwagę na szeroki asortyment produktów bio, naturalnych oraz dopasowanych do diet bezglutenowych, bezlaktozowych, wegańskich i wegetariańskich. Na półkach nie zabraknie ponadto produktów własnych marki, w tym serii SPAR Natural, którą docenią wszyscy ci, którzy stawiają na menu bez sztucznych ulepszaczy i stabilizatorów.

"To drugi co do wielkości sklep sieci EUROSPAR w Poznaniu. Jestem przekonany, że jego oferta spotka się z dużym zainteresowaniem naszych klientów. Doceniamy także fakt, że SPAR pozyskuje produkty również od lokalnych producentów, gwarantując świeżość i wysoką jakość wszystkich dostępnych na półkach towarów" - mówi Lech Polański, dyrektor Galerii Malta w Poznaniu.

Powierzchnia nowego sklepu SPAR w Galerii Malta sięga 2663 m². Do dyspozycji klientów jest aż 14 stanowisk kasowych, w tym 4 kasy samoobsługowe. Sieć udostępnia również mieszkańcom Poznania możliwość zrobienia zakupów online z dowozem zamówionych produktów do domu. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej sklepu www.e-spar.com.pl.

Konsekwentnemu uatrakcyjnieniu oferty zakupowej centrum towarzyszy również ciągły rozwój strefy rozrywkowej. Galeria Malta stawia przede wszystkim na oryginalne atrakcje, których do tej pory w regionie nie było. Klienci mogą wciąż podziwiać największą w Europie wystawę pająków i skorpionów. Na odwiedzających czeka także Be Happy Museum - muzeum selfie i sweet artu, które już podbiło serca posiadaczy mediów społecznościowych i miłośników zdjęć robionych w niepowtarzalnej scenerii.

Galeria Malta

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w Poznaniu zarządzane przez Sierra Balmain. Na 54 000 m² powierzchni handlowej gromadzi sklepy i punkty usługowe z wielu branż i segmentów, w tym znane i lubiane marki modowe, takie jak TK Maxx, CCC, H&M, New Yorker, Pepco, Dealz oraz Martes Sport. W ofercie Galerii Malta dominują polskie i zagraniczne marki z segmentu mid-mass market i premium. Centrum wyróżnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych poznańskiej Malty, strefa restauracyjna z widokiem na Jezioro Maltańskie oraz bogata oferta sportowo-rozrywkowa. W Galerii Malta swoje miejsce znalazły: całkowicie zmodernizowane 10-salowe Multikino z ekranami premium, największy w Poznaniu klub squasha, dwa escape room'y, Poznańska Szkoła Akrobatyki, klub fitness i Lider Plac Zabaw. Ofertę centrum uzupełnia operator medyczny ENEL-MED.

Zmiany zachodzące w Galerii Malta mają na celu wypracowanie nowego formatu miejsca, gdzie dotychczasowe funkcje centrum harmonijnie łączą się z zaletami unikalnego położenia obiektu nad Maltą. Wypoczynek, rozrywka, wspólne spędzanie czasu to wartości niezwykle ważne dla klientów Galerii Malta.

Sierra Balmain

Sierra Balmain jest niezależną firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych, koncentrującą się na obszarze Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje swoim klientom pełen wachlarz usług w ramach rynku nieruchomości komercyjnych, obejmując swym zakresem nieruchomości biurowe, przemysłowe oraz obiekty handlowe, zarządzanie nieruchomościami, jak i doradztwo w zakresie transakcji na rynku inwestycyjnym.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Pogodowa chwila wytchnienia przed upałami
21℃
17℃
Poziom opadów:
16.1 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
8.58 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro