Pogoda jutro Pogoda Poznań
94
10 Charytatywna Aukcja Sztuki Współczesnej Aperio POD PATRONATEM EPOZNAN.PL
EVENT
Sobota 23 listopada 2019 g. 15.30
Czy weźmiesz udział? Wezmę udział Być może Nie
listopad
pnwtśrczptsond
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Z wielką radością informujemy, że 10 Charytatywna Aukcja Sztuki Współczesnej Aperio, odbędzie się 23 listopada 2019 roku o godzinie 15:30 w Galerii U Jezuitów w Poznaniu. Aukcję poprowadzi dziennikarka Radia Poznań Joanna Divina.

Zapraszamy do świętowania w tych niezwykłych wnętrzach (http://www.galeriaujezuitow.pl/p/wnetrza.html?m=1) 10 jubileuszowej aukcji.

Wyjątkowe miejsce, interesujące obiekty do licytacji, ważny cel. Dochód z aukcji wesprze podopiecznych Stowarzyszenia Aperio Na Rzecz Edukacji Dzieci i Młodzieży z Autyzmem oraz Fundacji Przystań Autysty. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na zorganizowanie, dla tych młodszych podopiecznych, zajęć dodatkowych i półkolonii połączonych z terapią a dla tych starszych, wesprą ideę budowy „Przystani” w dorosłym życiu.

Ponad 100 prac przeznaczonych na licytacje będzie można zobaczyć w Galerii U Jezuitów podczas wystawy przedaukcyjnej od 19 do 22 listopada 2019 r. w godzinach 15:30-19:30, a w sobotę ( w dniu aukcji) od 10 do 14.45. Na aukcji licytować będzie można prace uznanych artystów obecnych na rynku sztuki. Obiekty na aukcje przekazali między innymi artyści tacy jak Ewa Kuryluk, Dariusz Miliński,Honza Zamojski, Noriaki, Aleksandra Niepsuj, Tymek Borowski, Magdalena Łapiński Rozenbaum, Dorota Buczkowska, Dominik Jasiński, Natalia Rozmus, artyści z kolektywu ILU NAS JEST oraz wielu innych.

Dziękujemy wszystkim Artystom, którzy podarowali nam swoje wspaniałe prace!

Aukcja jest wspaniałą okazją do nabycia oryginalnych prac oraz wsparcia podopiecznych Stowarzyszenia Aperio. Ponadto jest interesującym wydarzeniem kulturalnym w Poznaniu. Doświadczenie związane z uczestniczeniem w licytacji jest niezapomniane.

KATALOG, można zamówić w formie PDF lub pełny - w wersji papierowej (do wyczerpania zapasów, proszę podać w mailu dokładny adres do wysyłki katalogu). Zamówienia prosimy kierować do Piotra Domańskiego na adres [email protected] - temat KATALOG. Dodatkowo codziennie będziemy prezentować wybrane prace na Facebooku Aukcja Sztuki Aperio. Zachęcamy do jej obserwowania i polubienia.

Kuratorem aukcji jest Dagmara Książkiewicz.

Cena wywoławcza wszystkich prac: 100 zł

Wstęp wolny, aby wziąć udział w aukcji wystarczy się tylko zarejestrować w dniu aukcji. Dla osób, które nie mogą wziąć bezpośredniego udziału w aukcji w Poznaniu, istnieje możliwość uczestniczenia w licytacji za pośrednictwem portalu artinfo.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji!

• zobacz więcej informacji o Galeria U Jezuitów
• Zapisz się do naszego newslettera - najświeższe wydarzenia codziennie na Twój e-mail

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.