Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
28 16
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
25°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
28°C 1019 hPa
POJUTRZE
pogoda
29°C 1014 hPa

Kibice: Chcemy trenera, a nie jakiegoś Bakera

tww
poniedziałek, 11.04.2011 r.
godz. 23.10

Już blisko dwa tysiące kibiców Lecha Poznań poparło w jednym z portali społecznościowych protest „Chcemy trenera, a nie jakiegoś Bakera”. Kibice obawiają się, że będzie to najgorszy sezon od kilku lat.

Kibice pierwszy wyraz swojego niezadowolenia z decyzji zarządu dotyczącej zatrudnienia Jose Maria Bakero wyrazili już w pierwszych tygodniach jego pracy. Jednak w ostatnim czasie hasło to pojawia się coraz częściej, a szczególnie dobrze było je słychać po kompromitującym remisie z Podbeskidziem. Jeśli najbliższe spotkanie z Legią Warszawa zakończy się porażką, kibice mogą zacząć żegnać trenera.


Przypomnijmy, że kibice Lecha w 2003 roku pożegnali trenera Libora Pala białymi chusteczkami i niecenzuralnymi okrzykami za brak wyników piłkarskich. Czy taki los spotka trenera Jose Maria Bakero?

Nieoficjalnie mówi się, że właściciel klubu Jacek Rutkowski już szuka nowego trenera. Na głównego kandydata wyrasta Paweł Janas, ale wśród wielu opcji najczęściej pojawiają się nazwiska m.in.: Michała Probierza, Macieja Skorzy, Dariusza Skrzypczaka.
 

Reklama