Pogoda jutro Pogoda Poznań
2518

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Od środy można nabywać nowe karty PEKA
sk | aktualizacja: Środa, 4 2019 roku, godzina 24: 1

W środę do sprzedaży trafiły okolicznościowe karty PEKA.

Od środy można nabywać nowe karty PEKA
ZTM
Limitowana kolekcja powstała w ramach konkursu zorganizowanego przez Miasto Poznań-Zarząd Transportu Miejskiego. Karty mają upamiętnić 100-lecie Uniwersytetu Poznańskiego, 40. rocznicę umowy o partnerstwie Poznań-Hanower, a także 50. rocznicę śmierci Krzysztofa Komedy (Trzcińskiego).    - Jestem przekonany, że mieszkańcy Poznania i aglomeracji poznańskiej oraz turyści odwiedzający miasto, z przyjemnością będą korzystać z nowych kart PEKA na okaziciela. Przypominają one o istotnych dla Miasta wydarzeniach, a jednocześnie stanowią atrakcyjną wizualnie, a do tego bardzo praktyczną, pamiątkę. Te okolicznościowe karty są przecież nośnikami biletów przystankowych, bez przeszkód można z nich korzystać opłacając przejazdy na liniach organizowanych przez ZTM - dodaje dyrektor - powiedział Jan Gosiewski, dyrektor ZTM Poznań.   Do sprzedaży trafiło w sumie 15 tysięcy kart (po 5 tys. z każdego wzoru). Można je nabywać w punktach obsługi klienta ZTM.

Karty PEKA na okaziciela kosztują 27 zł (z tej kwoty 15 zł można wykorzystać na przejazdy opłacane z tPortmonetki, natomiast 12 zł stanowi zwrotna kaucja).