Pogoda jutro Pogoda Poznań
164

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Luksusowe auta znów zaprezentują się na MTP. Niebawem rusza Poznań Motor Show
j | aktualizacja: Czwartek, 3 2019 roku, godzina 14: 1

Największe motoryzacyjne show w Polsce już pod koniec marca odbędzie się w Poznaniu. To prawdziwy raj dla miłośników samochodów.

Luksusowe auta znów zaprezentują się na MTP. Niebawem rusza Poznań Motor Show
Jacek Molski, archiwum

Cztery salony - samochodowy, motocyklowy, caravaningowy i ciężarowy, dziesiątki premier światowych marek i setki pasjonatów motoryzacji - to wszystko czeka na poznaniaków podczas tegorocznego Poznań Motor Show. Targi rozpoczną się w czwartek, 28 marca i potrwają do niedzieli (31 marca).

To wyjątkowe wydarzenie dedykowane zarówno pasjonatom, jak i całym rodzinom, które na Międzynarodowych Targach Poznańskich mogą spędzić weekend w motoryzacyjnej atmosferze - mówi Dariusz Wawrzyniak, dyrektor targów Poznań Motor Show. Od lat z partnerami prezentujemy zwiedzającym premierowe pojazdy, samochody koncepcyjne, najpiękniejsze motocykle czy też najnowsze kampery i przyczepy kempingowe - dodaje.

Poznań Motor Show 2019 odbywać się będzie w pawilonach 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 5A, 5G, 6, 7A, 8, 8A, 15.0, a także na terenie otwartym. Ceny biletów na Motor Show wahają się od 25 zł (przedsprzedaż na niedzielę) do 500 zł (w przedsprzedaży na czwartkowy Press Day). Dzieci do lat 3 - wstęp bezpłatny..