Pogoda jutro Pogoda Poznań
128

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Poznańskie Inwestycje Miejskie mają nowego prezesa
BS | aktualizacja: Środa, 9 2018 roku, godzina 12: 1

Rada nadzorcza PIM wybrała na stanowisko prezesa dotychczasowego wiceprezesa Jaromira Weigel. Zastąpi on na tym stanowisku Pawła Śledziejowskiego, który zmarł pod koniec sierpnia.

Poznańskie Inwestycje Miejskie mają nowego prezesa
Przebudowa ulicy Święty Marcin to sztandarowa inwestycja PIM | PIM

Od śmierci dotychczasowego prezesa spółką kierowali wiceprezesi Jaromir Weigel oraz Krzyszto Sas. I to właśnie ten pierwszy został wybrany przez radę nadzorczą na stanowisko nowego prezesa - Utrzymamy to, co osiągnęliśmy do tej pory i będziemy robić wszystko, by było jeszcze lepiej. Wypracowaliśmy swoją pozycję w Poznaniu i chcemy ją utrzymać, by nas bardzo dobrze postrzegano - powiedział w rozmowie z poznańską Gazetą Wyborczą Jaromir Weigel.

Jaromir Weigel ma 56 lat, jest poznaniakiem z urodzenia. Wcześniej pracował w spółkach PKP Budownictwo, Polkomotel oraz Telefonia Dialog. Poznańskie Inwestycje Miejskie odpowiadają za najważniejsze inwestycje w Poznaniu. W tej chwili prowadzą między innymi przebudowę ulicy Święty Marcin, budowę tramwaju na Naramowice oraz nowej nitki Mostu Lecha.