Pyra przegrała z MKK Gniezno

MKK PYRA Poznań - MKK Gniezno 60:88 | fot. Elżbieta Skowron

Trzecioligowi koszykarze MKK Pyra Poznań przegrali we własnej hali z MKK Gniezno 60:88 i spadli na siódme miejsce w tabeli. Zobacz zdjęcia z meczu.

Podopieczni Tomasza Eicherta rozpoczęli spotkanie od prowadzenie 5:0, ale w kolejnych minutach inicjatywę zaczęli przejmować goście i po pierwszej kwarcie wyszli na prowadzeni 15:25. Do przerwy zespół z Gniezna trafił 7 razy za 3 punkty, a poznaniacy nie byli w stanie wybronić akcji zarówno pod koszem jak i na obwodzie. Dopiero w trzeciej kwarcie koszykarze Pyry zaczęli prezentować się lepiej, ale blisko 30 punktowa strata nie była już do odrobienia. Ostatecznie zespół MKK Pyra Poznań przegrał z MKK Gniezno 60:88 i spadł na siódme miejsce w tabeli.

Poznaniacy szansę na rehabilitację będą mieć już w środę, gdyż w spotkaniu rozgrywek o Pucharu Polski zmierzą się z zespołem MKS Drogbruk Kalisz. Początek meczu w Hali POSiR A przy ul. Chwiałkowskiego 34 o godz. 17.30, a wstęp jest bezpłatny.

MKK PYRA Poznań - MKK Gniezno 60:88 (15:25, 7:25, 17:18, 21:20)