Reklama
Reklama

Gala Finałowa I edycji Projektu "Cyfrowa Szkoła [email protected] 2020"

W dniu 8 października odbyła się Gala Finałowa I edycji Projektu "Cyfrowa Szkoła [email protected] 2020", na którą zostały zaproszone najlepsze zespoły uczniowskie ze 170 szkół zakwalifikowanych do I edycji Projektu, uczestniczących w podprojektach edukacyjnych w roku szkolnym 2018/2019.

Organizatorem Gali były: Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu - realizatorzy Projektu "Cyfrowa Szkoła [email protected] 2020". Gospodarzem Gali Finałowej była Pani Marzena Wodzińska - Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

Wręczone zostały nagrody za najlepsze projekty uczniowskie w podprojektach edukacyjnych; za zajęcie pierwszych miejsc w czterech Ligach Przedmiotowych (język angielski, historia, fizyka i matematyka) oraz za zdobycie tytułu "Super Szkoły" - łącznie 21 zestawów czytników e-book - dla nauczyciela - opiekuna zespołu uczniowskiego oraz każdego ucznia w zespole uczniowskim. Szkoła, która w ramach rozgrywek ligowych zdobyła największą liczbę punktów we wszystkich czterech ligach otrzymała puchar "Super Szkoły" oraz projektor wielkoformatowy.

Gala Finałowa była zwieńczeniem roku pracy 287 zespołów uczniowskich, 3.400 uczniów i 444 nauczycieli ze szkół na każdym poziomie nauczania z całej Wielkopolski. Docelowo Projekt "Cyfrowa Szkoła [email protected] 2020" obejmie swoim działaniem około 11.000 uczniów i 4.000 nauczycieli z placówek oświatowych z całego województwa.

Jest to największy tego rodzaju projekt w Wielkopolsce, ukierunkowany na rozwój kompetencji cyfrowych nauczycieli i uczniów.

Szczegóły na stronie: https://csw2020.com.pl/

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami intensywne opady deszczu, a nawet burze
22℃
14℃
Poziom opadów:
11.7 mm
Wiatr do:
30 km
Stan powietrza
PM2.5
6.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro