Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
16 11
Reklama

Oprawy okularów przeciwsłonecznych – design i trendy 2019

REKLAMA
środa, 24.04.2019 r.
godz. 07.30
REKLAMA | środa, 24.04.2019 r., godz. 07.30
Oprawy okularów przeciwsłonecznych – design i trendy 2019

Kocie oko, futuryzm, różowe lata 70., vintage czy industrial z wpływami geometrii to tylko kilka przykładów najnowszych trendów w designie opraw okularów przeciwsłonecznych na rok 2019. Wiosna w pełni, sezon letni już na horyzoncie – sprawdź, jak wyglądać dobrze i patrzeć w słońce z podniesioną głową!

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
21°C 1007 hPa
JUTRO
pogoda
16°C 1014 hPa
POJUTRZE
pogoda
19°C 1015 hPa

Moda na... powrót do przyszłości

Największe domy mody z całego świata zaskoczyły branżę fashion w kwestii opraw okularowych. Okulary przeciwsłoneczne to na co dzień świetny dodatek, który potrafi doskonale podkreślić każdą stylizację i wyróżnić nietuzinkowy image. Dobry wybór opraw stanowi zdecydowanie ważną część wizerunku. Dlatego w tym roku sezon wiosna/lato obfituje w niebanalne propozycje od takich marek jak m.in. Chanel, Dolce&Gabbana, Dior, Miu Miu, Prada czy Versace. 

Najbardziej doceniani projektanci traktują swoje prace jako małe dzieła sztuki, bo wiele z propozycji opraw okularów przeciwsłonecznych w istocie nimi są. W tym roku dominuje ekstrawagancja, przepych, ale również formy, które zachwycą minimalistów. Designerzy sięgnęli po inspiracje w stylu retro oraz asymetrię, która wymaga niemałej odwagi, czego najlepszym dowodem mogą być okulary od Miu Miu czy Dolce&Gabbana, nawiązujące do warsztatów samochodowych – duże szkła, sprawiające celowe wrażenie niedoskonałości, lecz przez to intrygujące. Mechaniczne zapożyczenia z futurystycznym zacięciem do niekwestionowany lider trendów w tym sezonie!

Szylkret, słomki i łańcuszki

Klasyka gatunku, czyli szylkretowe oprawki, biżuteryjne detale czy złote zdobienia z wyeksponowaną nazwą marki wciąż wiodą prym i nic nie zapowiada końca tego trendu. Jedną z najciekawszych propozycji zaprezentowała marka Chanel – nowa kolekcja charakteryzuje się połączeniem klasyki w nowoczesnym wydaniu, na zausznikach pojawia się słomkowy dodatek, ponadto warto zwrócić uwagę na łańcuszki i perły w poszczególnych modelach). 

Miłośnicy mody doceniają kreatywność projektantów – na rynku pojawiły się także formy oversize: kwadraty, owale, koła i nieregularne kształy, wąskie oprawki retro, szkła cięte na pół, modele hippisowskie, lustrzane soczewki czy znane już lenonki w wersji future. 

Branża eyewear jest bardzo dynamiczna, dlatego zawsze jesteśmy na bieżąco. Dbając o image naszych Klientów, przygotowaliśmy specjalną ofertę na modele DiorSoReal oraz DiorTechnologic – 30% rabatu – informuje właściciel salonów Starski Optyk w Poznaniu.

Daj się zauważyć!

Starski Optyk
www.starskioptyk.pl


Reklama