Reklama

Właściciel "Kociaka" poprosił swoich klientów, żeby nie oddawali na niego głosów w plebiscycie na "Osobowość Roku". "Co innego, gdyby głosowanie było darmowe"

fot. Kawiarnia Kociak-legenda Poznania/Facebook
fot. Kawiarnia Kociak-legenda Poznania/Facebook

Paweł Mieszała został nominowany do wyżej wspomnianego tytułu.

Jednak, według niego, ten tytuł należy się komuś innemu.

"Głos Wielkopolski" co roku organizuje plebiscyty, w których można oddawać głosy na nominowane osoby. W czwartek rozpoczęło się głosowanie na nominowane osoby do tytułu "Osobowość Roku 2023". Wśród nich są osoby, które udzielają się społecznie, między innymi wykładowcy, radni osiedli, czy księża. Wśród nominowanych pojawił się również Paweł Mieszała właściciel kawiarni "Kociak". Głosowanie polega na tym, że każdy może wysyłać płatne SMSy na podany przez "Głos Wielkopolski" numer.

Właściciel "Kociaka" poprosił swoich klientów i fanów, aby nie głosowali na niego - Zrobiło mi się naprawdę miło, ale czasami warto się przyznać, że są lepsi. Z czystym sumieniem: jest człowiek, który zasługuje na ten tytuł bardziej niż ja. To Jarek z Agd-Bulaj. Dał potrzebującym ogromne ilości lodówek i pralek. Praktycznie każda prośba z Domów Dziecka, Domów Seniora czy biednej, starszej osoby kończyła się pomocą Jarka. Może warto, by teraz jemu coś dać. Proszę Was o nieoddawania na mnie głosu, tylko na Jarka. "Głos Wielkopolski" dziękuję, że dzięki Waszej inicjatywie ktoś, kto robi w Poznaniu fajne akcje z serca może czuć się też doceniany - napisał w social mediach Paweł Mieszała.

Jarosław Bulaj Gamalczyk odpisał na wezwanie Pawła Mieszały - Chciałbym się odnieść do nominacji. Bardzo mi miło, ale proszę nie wysyłać smsów. Gdyby głosowanie było darmowe, to co innego. Lepiej za tą kasę kupcie dziecku loda.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
15℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
8.17 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro