Reklama
Reklama

Zmiany na Naramowickiej: zamknięty będzie krótszy odcinek niż pierwotnie zapowiadano

fot. Google Street View
fot. Google Street View

W piątkowy wieczór zamknięta zostanie część ulicy Naramowickiej.

Już w ostatni weekend informowaliśmy o piśmie, które dotarło do mieszkańców Naramowic. Wykonawca dodatkowego pasa ruchu informował w nim, że ul. Naramowicka zostanie zamknięta od skrzyżowania z ul. Łużycką do skrzyżowania z ul. Lechicką.

Podobną informację podają w swoich komunikatach ZTM i MPK. Z kolei ZDM podaje, że zamknięty będzie odcinek tylko od Lechickiej do zjazdu na stację Lotos.

Sprawa wzbudziła wątpliwości m.in. naszych czytelników, bo zamknięcie Naramowickiej utrudni życie wielu mieszkańcom. Rzeczniczka ZDM, Agata Kaniewska, potwierdziła portalowi epoznan.pl, że zamknięty będzie odcinek od ul. Lechickiej do rejonu zjazdu na stację Lotos.

- Od piątku 22 czerwca 2018 r. od godz. 21:00 do poniedziałku 25 czerwca br. do godz. 5:00 zamknięty będzie ruch pojazdów w obu kierunkach na odcinku ul. Naramowickiej od zjazdu na stację paliw Lotos do skrzyżowania z ul. Lechicką - informuje ZDM.

Ten sam odcinek będzie zamknięty w weekend od 29 czerwca od godz. 21:00 do 2 lipca do godz. 5:00.

Objazdy wyznaczono Lechicką, Umultowską, Stoińskiego i Łużycką. - Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Naramowickiej i Łużyckiej zostanie przełączona w stan ostrzegawczy, a pierwszeństwo będą miały pojazdy skręcające z ul. Naramowickiej (wlot północny) w ul. Łużycką. Nie przewiduje się utrudnień w dojeździe do ulic: Karpia, Sarmackiej i Dworskiej od strony ul. Łużyckiej - zapewnia ZDM.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
17℃
Poziom opadów:
21 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
10.96 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro