Reklama
Reklama

Poznań Główny: nożownik zranił dwie osoby. Wcześniej usiłował ukraść portfel

fot. SOK

W środę wieczorem na dworcu Poznań Główny obywatel Gruzji ranił nożem dwie osoby.

Do incydentu doszło około 21:30. - Patrol SOK pełniąc służbę na peronie pierwszym zauważył mężczyznę wybiegającego z tunelu a za nim dwóch kolejnych, którzy krzyczeli "łapać go, on ma nóż". Funkcjonariusze SOK błyskawicznie ujęli mężczyznę przy użyciu dźwigni obezwładniających i kajdanek. Podczas czynności ujęcia mężczyźnie wypadł z kieszeni nóż - relacjonował inspektor Marcin Żywiołek, rzecznik Komendanta Głównego Straży Ochrony Kolei.

Radiofrekwencja mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Galeria Dębiec w Poznaniu Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl lub tel. 607 609 967 #peselniemaznaczenia #wonderlandpolska
REKLAMA

Okazało się, że zatrzymany chwilę wcześniej ranił nożem dwie osoby. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, a jeden z poszkodowanych został przewieziony do szpitala.

W toku czynności okazało się, że obywatel Gruzji próbował ukraść portfel jednej z podróżnych. Zauważyło to dwóch mężczyzn, którzy powstrzymali złodzieja, ale podczas szamotaniny ten użył noża, po czym usiłował uciec z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze SOK przekazali nożownika policji, która teraz wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
10℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
1.01 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro