Reklama

Leszno: handlował dopalaczami, sam przez nie zmarł?

fot. Policja / archiwum
fot. Policja / archiwum

36-letni mieszkaniec Kalisza awanturował się przed zamkniętym sklepem z dopalaczami w Lesznie m.in. wymachując śrubokrętem. Przewieziono go do szpitala, gdzie zmarł.

Jak podają lokalne media, do zdarzenia doszło w poniedziałek. Przed zamkniętym sklepem, w którym wcześniej handlowano dopalaczami, pojawił się agresywny mężczyzna. Groził przechodniom. Ostatecznie wezwano do niego pogotowie ratunkowe. Załoga karetki pogotowia wezwała na miejsce policję, bo trudno było poradzić sobie z pobudzonym 36-latkiem.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Gdy na miejscu pojawili się funkcjonariusze, mężczyzna zasłabł. Przetransportowano go do szpitala, w którym zmarł. Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna wcześniej zajmował się sprzedażą dopalaczy w sklepie, przed którym się pojawił. Nie wiadomo czy przed poniedziałkowym zajściem coś zażył. Zlecono sekcję zwłok i wykonanie badań toksykologicznych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.62 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro