Reklama
Reklama

Bez przełomu w procesie Adama Z.: nowy świadek nawet nie rozpoznał oskarżonego

Zakończyła się kolejna rozprawa w procesie Adama Z. Zeznania nowego świadka, które mogły się okazać przełomowe, nie wniosły zbyt wiele do sprawy.

Poza osobami uczestniczącymi w imprezie firmowej, na której byli Ewa Tylman i Adam Z., w środę przesłuchano też partnerkę brata Ewy Tylman. Nie pojawiły się jednak nowe informacje mające znaczenie dla sprawy.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA


Najbardziej czekano na zeznania Grzegorza W., nowego świadka, który twierdził, że w feralną noc zaginięcia kobiety widział nad Wartą kłócącą się parę. Dziś mężczyzna stwierdził, że nie pamięta, co powiedział policjantom kilka miesięcy temu i trzeba było odczytać jego zeznania. Następnie W. potwierdził, że widział i słyszał kłócącą się parę, ale jak stwierdził - nie przyglądał się uczestnikom zajścia. Nie potrafił nawet rozpoznać Adama Z. na sali sądowej. To, czy jego zeznania zostaną uznane jako istotne, jest więc bardzo wątpliwe.

Kolejna rozprawa została zaplanowana na 9 listopada.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
4℃
Poziom opadów:
2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
12.17 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro