Reklama
Reklama

Matka i syn ukradli z pola baloty słomy

fot. Przemysław Jahr/wikimedia/publicdomain

Informacje o nietypowej kradzieży otrzymali ostatnio policjanci z Wyrzyska. Z jednego z pól skradziono baloty słomy o wartości dwóch tysięcy złotych.

Informacje o kradzieży dotarły do wyrzyskich policjantów w miniony weekend -Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę blisko 2 tys. złotych. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawców. Dobre rozpoznanie terenu gminy przez mundurowych sprawiło, że szybko ustalili miejsce, gdzie prawdopodobnie mogło znajdować się skradzione mienie - relacjonuje Żaneta Kowalska z pilskiej policji.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Jeszcze tego samego dnia policjanci weszli na wytypowaną posesję -Policjanci za budynkiem gospodarczym znaleźli 18 balotów, które nie były własnością gospodarzy. 54-letnia kobieta i jej 31-letni syn przyznali się, że ukradli baloty, gdyż ich zbiory nie były tak owocne, a chcą dobrze przygotować się do zimy - dodaje Kowalska. Cała kradzież zajęła nawet kilka godzin.

Matka i syn usłyszeli już zarzuty kradzieży, a skradzione mienie wróciło do właściciela. Zatrzymanym grozi kara nawet pięciu lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
3.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro