Reklama

Dobre wieści z ul. Królowej Jadwigi: od soboty mostem po dwóch pasach ruchu!

fot. UMP

Wciąż trwają prace związane z remontem torowiska tramwajowego na ulicy Królowej Jadwigi. Od soboty kierowcy bez większych utrudnień będą mogli jeździć po moście.

Od najbliższej soboty kierowcy będą mogli korzystać z dwóch pasów ruchu w każdą stronę na moście Królowej Jadwigi. - Odgrodzone od jezdni będzie torowisko, na które nie będzie jeszcze można wjechać. Jezdnia od strony torów będzie zwężona, ale wciąż wystarczająco szeroka, aby mogły się po niej poruszać samochody - wyjaśnia biuro prasowe Urzędu Miasta.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA


Przypominamy, że również od soboty inaczej będziemy się poruszać w rejonie skrzyżowania Królowej Jadwigi / Strzelecka. - Nieczynne dla ruchu pieszego zostanie przejście dla pieszych przez ulicę Królowej Jadwigi po stronie Akademii Wychowania Fizycznego oraz niemożliwy będzie skręt w lewo z Drogi Dębińskiej w ulicę Królowej Jadwigi. Objazd prowadzony będzie ulicami: Kazimierza Wielkiego - Hipolita Cegielskiego - Marii Magdaleny - Garbary.

Wszystkie prace na ul. Królowej Jadwigi mają się zakończyć do końca sierpnia.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Czeka nas kilkudniowy wzrost temperatur
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
1.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro