Reklama
Reklama

W Poznaniu powstał pierwszy lokal z zakazem rozmów o... polityce

fot. Facebook Fiszka fish and chips
fot. Facebook Fiszka fish and chips

W jednym z poznańskich lokali gastronomicznych wprowadzono zakaz rozmów o polityce. - U nas wysoki zje z niskim bez potrzeby gadania o wzroście - deklarują pomysłodawcy akcji.

Coraz głośniej jest o pomyśle poznańskiej restauracji "Fiszka Fish and Chips", która w tym tygodniu wprowadziła zakaz rozmów o polityce w lokalu. - To miejsce wolne od rozmów o polityce - taki napis umieszczono na drzwiach, co wzbudziło spore zainteresowanie mieszkańców, a później także mediów.

Zdjęcie napisu trafiło na profil "Fiszki" w serwisie Instagram. - Wy też już macie dosyć? My mamy, dlatego od dzisiaj Fiszka jest wolna od Rudego, Kaczki, Swetru, Czerwonych, Zielonych, Czarnych, Kolorowych i dziwnie farbowanych. U nas wysoki zje z niskim bez potrzeby gadania o wzroście. Bierzcie i jedzcie, bo ryba stygnie - zachęcają pomysłodawcy akcji.

Na facebookowym profilu restauracji można przeczytać, że jeśli ktoś mimo wszystko zaczyna rozmowę o polityce, wtedy rozbrzmiewa... dzwonek. - Jak nie posłuchają, to trudno, jeśli Gość nie chce uszanować prośby gospodarza, to kulturalny gospodarz do niczego zmuszał go nie będzie - zapewniają pracownicy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
12.93 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro