Reklama
Reklama

Poznań: mężczyzna nie pamięta jak się nazywa i skąd jest

W niedzielę około 22.00 na dworcu Poznań Główny do ochrony obiektu zwrócił się starszy mężczyzna, który nie pamięta skąd jest i jak się nazywa. Obecnie przebywa w szpitalu. Może go rozpoznajesz?

O sprawie starszego mężczyzny poinformował nas ratownik medyczny Adam, który pojawił się na dworcu po wezwaniu karetki. Mężczyzna podszedł do pracownika ochrony i przyznał, że nie jak się nazywa. - Nie wie jak się nazywa, skąd pochodzi ani jak się znalazł na dworcu. Mężczyzna jest zdenerwowany tym faktem i przestraszony. Nie jest w stanie nic sobie przypomnieć - tłumaczy Adam.

Starszy człowiek trafił do szpitala w Poznaniu. Dziś zostanie przetransportowany do szpitala w Gnieźnie. Wciąż nic nie pamięta. - Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów ani przedmiotów, które umożliwiłyby identyfikację jego tożsamości - dodaje.

Rysopis mężczyzny to około 175 cm wzrostu, siwe włosy i siwy zarost twarzy, niebieskie oczy. Ma około 75 lat. - W chwili odnalezienia ubrany w czarno-niebieską kurtkę marki Umbro i jeansowe niebieskie spodnie. Na głowie czarna czapka. Ubrany był również w szaro-oliwkowy sweter oraz szarą koszulę i czarne buty. Porusza się o kuli łokciowej z powodu bólu lewego biodra. Nosi również okulary jak i zegarek pozłacany marki "Perfect" oraz na lewej dłoni sygnet z "czarnym" kamieniem. Na szyi medalik z Maryją.

Policja zajmuje się obecnie tą sprawą. Trwa ustalanie danych osobowych mężczyzny. Sprawdzono już bazę danych osób zaginionych (nie widnieje w niej), jego odcisków palców nie ma też w policyjnej kartotece.

Jeśli posiadasz informacje na temat tego człowieka - skontaktuj się z policją pod numerem 997. Można też udać się na komisariat policji na Starym Mieście.

Podziękowania za pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny:

  • Aktualizacja
    poniedziałek, 14.12.2015 r., godz. 13.00
    Aktualizacja
    poniedziałek, 14.12.2015 r., godz. 13.00
    Udało się ustalić tożsamość mężczyzny. Inicjator akcji bardzo dziękuje wszystkim osobom, które przekazywały informację na temat starszego pana m.in. służbom.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
8.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro