Reklama
Reklama

Urlop na czas kampanii?

Kampania wyborcza rozpoczyna się na dobre. Czy w związku z tym kandydaci na radnych i prezydenta Poznania będą mieli urlop?

Kampania wyborcza to gorący czas dla kandydatów na radnych, czy prezydenta miasta Poznania. Jeśli chcą osiągnąć dobre wyniki, czyli uzyskać dużo głosów, muszą intensywnie działać - pokazywać się na spotkaniach kandydatów, promować się przez spoty wyborcze, odwiedzać w domach potencjalnych wyborców. A jak wszyscy wiemy, na to potrzebny jest czas.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA


Czy Ryszard Grobelny bierze urlop na czas trwania kampanii? Prezydent ma nienormowany czas pracy - mówi Anna Szpytko, rzecznik prasowy prezydenta Grobelnego. W związku z tym nie musi brać urlopu na czas kampanii. Jedyny dzień wolny, jaki zrobił sobie do tej pory w związku z wyborami samorządowymi, był poświęcony na nagranie spotu wyborczego - kończy Szpytko.

Choć za nami już kilka debat prezydenckich, nie brał w nich udziału Piotr Quandt, niespodziewany szósty kandydat na stanowisko prezydenta Poznania z komitetu "Aktywny Poznań". Quandt pracuje w Starostwie Powiatowym. Kampanię rozpocznie dopiero w przyszłym tygodniu, gdy przejdzie na bezpłatny urlop. Nie wziąłem udziału w ostatniej debacie ponieważ muszę pracować - mówi Quandt. Nie chcę sprawiać wrażenia, że jestem nie wiadomo jak ważny, by nie musieć przychodzić do pracy - kończy.

Czy inni kandydaci będą mieli czas na udział w spotkaniach z wyborcami? Dowiemy się w najbliższych tygodniach.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
26℃
13℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro