Reklama

Premiera III etapu Bizparku w Skórzewie. Nowe Centrum Medyczne - lokale użytkowe pod działalność medyczną... i nie tylko

Polski rynek nieruchomości biurowych dostosowuje się do globalnych trendów, proaktywnie odpowiadając na aktualne potrzeby biznesu. W Skórzewie, tuż przy granicy z Poznaniem, już wkrótce powstanie kolejny etap kompleksu Bizpark. Dwa nowe budynki zaoferują lokale na sprzedaż i na wynajem, a jeden z nich przeznaczony zostanie w znacznej części na nowoczesne Centrum Medyczne. Nowy etap Bizpark to łącznie około 5 tys. mkw. elastycznej powierzchni o charakterze usługowo-biurowym.

Skórzewo dynamicznie się rozwija, przyciągając coraz więcej przedsiębiorstw szukających atrakcyjnych biznesowo lokalizacji. Nic dziwnego, gdyż miejscowość ta łączy w sobie bliskość przyrody z wygodnym dostępem do nowoczesnej infrastruktury. Oferując szereg zalet, od cichego, zielonego otoczenia po dogodne połączenia komunikacyjne, staje się miejscem, gdzie nowoczesny biznes może z sukcesem rozwijać skrzydła.

Przestrzeń dostosowana do unikalnych potrzeb

Szczególnie przedsiębiorcy z branży medycznej stawiają swoim przestrzeniom biurowym i gabinetom wysokie wymagania, oczekując, że będą one nie tylko funkcjonalne, ale również dostosowane do specyficznych potrzeb branży. Poza wygodną, łatwo dostępną i dobrze skomunikowaną lokalizacją, wśród kluczowych kryteriów wyboru nowego miejsca działalności znajduje się możliwość łatwej adaptacji pomieszczeń oraz przestrzeń przyjazna pacjentom i personelowi. Z myślą o tych właśnie wymaganiach powstanie jeden z dwóch budynków kompleksu Bizpark. Obiekt, oferujący lokale na wynajem i sprzedaż, wyposażony będzie w zaawansowane rozwiązania i infrastrukturę, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców z sektora medycznego, zapewniając im idealne warunki do prowadzenia działalności. Będzie idealnym miejscem dla przychodni, prywatnych gabinetów, punktów laboratoryjnych czy biur, w których każdy detal ma znaczenie dla komfortu pracy i obsługi pacjentów.

Ponadprzeciętny standard inwestycji

Nowe budynki Bizpark będą wyróżniać się funkcjonalnością i wyrafinowanym stylem. Wysokiej jakości materiały użyte do wykończenia wnętrz oraz ponadprzeciętna dbałość dewelopera o najmniejszy nawet detal, również w częściach wspólnych, stworzą w nich estetyczną, a zarazem praktyczną przestrzeń. Duże przeszklenia zapewnią optymalne doświetlenie naturalnym światłem, pozytywnie wpływając na dobre samopoczucie pracowników i efektywność ich pracy. Nowe budynki wyposażone zostaną w windy oraz będą przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Elastyczna, zróżnicowana oferta

W budynkach C i D zaplanowano po dwie kondygnacje, a ich powierzchnia wyniesie łącznie około 5 tys. mkw. Będzie to przestrzeń o charakterze usługowo-biurowym, dostępna na sprzedaż lub wynajem i dopasowana do potrzeb przedsiębiorstw o różnych profilach działalności - od niewielkich lokali o powierzchni 30 mkw., idealnych dla młodych startupów, po przestronne biura dla większych firm, nawet do 500 mkw. W budynkach zaplanowano także lokale usługowe na parterze, idealne dla sklepów, przychodni czy restauracji.

Łatwość dojazdu i komfort komunikacji

Położenie względem kluczowych elementów infrastruktury to jeden z najważniejszych czynników decydujących o atrakcyjności przestrzeni biurowej. Warto wybrać więc miejsce łatwo dostępne zarówno dla personelu, jak i klientów. Dzięki doskonałemu połączeniu z Poznaniem, mieszkańcy Skórzewa oraz pracownicy zlokalizowanych na jego terenie firm mogą korzystać z atrakcji miasta, jednocześnie ciesząc się spokojem i bliskością natury.

Inwestycje infrastrukturalne, takie jak budowa nowych dróg czy rozbudowa sieci komunikacji miejskiej, sprawiają, że Skórzewo staje się coraz bardziej popularne wśród inwestorów, a jego potencjał stale rośnie. Dla właścicieli firm i przedsiębiorców Bizpark oferuje ponadto doskonałą lokalizację z parkingiem oraz komfortowym zapleczem komunikacyjnym. Inwestycja mieści się w pobliżu kluczowych szlaków komunikacyjnych, niecałe 2 km od zjazdu na trasę S11 oraz autostradowej obwodnicy Poznania, co ułatwia dogodny dojazd w dowolne miejsce w całym regionie. Bezpośrednia trasa pozwala na wygodną i szybką podróż do biura, a rozwinięta infrastruktura i komunikacja miejska gwarantują dobry dojazd dla pracowników, partnerów biznesowych i klientów.

Bizpark znajduje się też w bliskim sąsiedztwie nowo powstających dużych osiedli mieszkaniowych, co istotnie zwiększa potencjał lokalnego rynku pracy oraz bazę klientów dla firm działających w biurowcu. Bezpośrednio przed biurem znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, obsługujący linie 727 i 729. Położenie w pobliżu szkoły podstawowej sprawia, że pracownicy z rodzinami będą mogli cieszyć się łatwym dostępem do placówki edukacyjnej dla swoich dzieci, co niewątpliwie wpłynie pozytywnie na ich zadowolenie z pracy i lepszą wydajność zespołu.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli jesteś zainteresowany rozwijaniem swojego biznesu w kompleksie Bizpark, zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży. Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc pod numer 602 701 300, pisząc na adres [email protected], lub odwiedzając stronę www.twojem.pl.

Kompleks Bizpark to więcej niż biura - to przestrzeń stworzona z myślą o nowoczesnych, dynamicznie rozwijających się firmach, ceniących sobie jakość, dostępność i profesjonalizm.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
20℃
Poziom opadów:
5.8 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.42 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro