Reklama
Reklama

Szła od dziadków i ślad po niej zaginął. Jest duża nagroda za pomoc w wyjaśnieniu sprawy

fot. KPP Koło
fot. KPP Koło

Poszukiwania zaginionej Andżeliki Rutkowskiej trwają od 1997 roku.

Angelika Rutkowska zaginęła 31 stycznia 1997 roku w Kole. 10-letnia dziewczynka szła wówczas z domu dziadków do swojej mamy. Miała do pokonania kilkadziesiąt metrów. Do domu jednak nie dotarła. Od tego czasu nikt nie miał z nią kontaktu. Poszukiwania przez cały czas trwają. Dziś miałaby 36 lat. Rodzina wciąż szuka. Ciotka zaginionej Izabela Jankowska, w rozmowie z Faktem podkreślała kilka dni temu, że bliscy wciąż mają nadzieję. "Nie spocznę, aż tak się nie stanie" - mówiła.

Tuż po 26. rocznicy od zaginięcia Angeliki Rutkowskiej zgłosił się anonimowy darczyńca. Zaoferował 70 tysięcy złotych dla osoby, która pomoże przekazując informacje na temat zaginionej.

"Ponieważ osoba ta pragnie pozostać publicznie anonimowa, wszelkie informacje dotyczące losu Andżeliki prosimy przekazywać rodzinie , poprzez grupę w prywatnych wiadomościach lub też na adres e-mail [email protected]" - poinformowała za pośrednictwem grupy na FB Szukamy Zaginionej Andżeliki Rutkowskiej ciotka zaginionej.
"Wszystkie informacje będą sprawdzone i weryfikowane pod kątem wiarygodności i jeśli doprowadzą do wyjaśnienia sprawy - osoba , która się do tego przyczyni otrzyma nagrodę 70.000 zł gotówką lub przelewem na konto" - dodała.

Już kilka lat temu policjanci z Koła przygotowali wizualizację, jak może wyglądać wówczas 31-letnia Andżelika. Dziś je przypominamy.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
7.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro