Reklama
Reklama

Na działce ROD właściciel rozstawił wnyki. Złapał się w nie kot mieszkańców okolicy

fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło w ostatnich dniach.

Emocjonalną wiadomość napisali do nas właściciele rannego zwierzęcia. - Pilne ogłoszenie kierowane do Sk****ela, Wyrzutka Społecznego, który na swojej działce ROD Koninko rozstawił wnyki na zwierzęta, w które wpadł nasz kotek. W wielkim bólu i cierpienia udało mu się wydostać. Zerwał sobie całą skórę, mięśnie i ścięgna z nogi. Ledwo żywy przyczołgał się do domu. Przeszedł długą operację ratującą życie, a teraz czeka go bardzo długa i bolesna rehabilitacja. Jeśli to czytasz G***u, przez którego niewinne zwierzę tak cierpi pamiętaj, że karma wraca i kiedyś sam wypadniesz w swoje sidła - napisali.

Nie ma pewności, gdzie konkretnie kot złapał się we wnyki, bo samodzielnie się z nich uwolnił. Właściciele są jednak pewni, że do zdarzenia doszło na ROD Koninko. - Kot w takim stanie nie przeszedłby dużej odległości - wyjaśniają. A znaleziono go właśnie tam.

Stosowanie sideł, nawet na własnej posesji, jest prawnie zabronione i grożą za to konsekwencje. Sprawa w poniedziałek zostanie zgłoszona policji.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nawałnice przeszły przez Wielkopolskę. We wtorek znowu może zagrzmieć!
31℃
18℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
14.47 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro