Reklama
Reklama

Murowana Goślina: 35-latek chodził po obwodnicy w piżamie. Wcześniej oddalił się ze szpitala

fot. policja
fot. policja

Zagubionym człowiek zainteresował się policjant po służbie.

- 13 maja kiedy sierż. sztab. Michał Berełkowski z Komisariatu Policji w Czerwonaku wracał do domu po skończonej służbie, na obwodnicy Murowanej Gośliny zauważył człowieka idącego w samej piżamie. Funkcjonariusz od razu skojarzył, że może to być zaginiony mężczyzna, który wcześniej oddalił się z pobliskiego szpitala - wyjaśnia Marta Mróz z poznańskiej policji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Funkcjonariusz zatrzymał się przy trasie i podszedł do mężczyzny. Wiedział już, że to zaginiony człowiek - pamiętając rysopis z komunikatu o poszukiwaniach po prostu go rozpoznał. - Mężczyzna był zdezorientowany i błąkał się pomiędzy torowiskiem, a skrzyżowaniem na obwodnicy Murowanej Gośliny. Pomógł temu człowiekowi, jednocześnie potwierdzając u dyżurnego komisariatu, że funkcjonariusze nadal go szukają. Na miejsce szybko przyjechał patrol policjantów, który zaopiekował się zaginionym - dodaje.

35-latek został odwieziony do szpitala, z którego wcześniej się oddalił.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW dla części regionu wydłuża ważność obowiązującego ostrzeżenia!
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
36.08 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro