Reklama
Reklama

Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem i motywem!

Trudno wyobrazić sobie obecnie życie bez smartfona. To wynalazek, który zrewolucjonizował nie tylko nasze codzienne kontakty z bliskimi, ale także sposób, w jaki korzystamy z różnego rodzaju rozrywek. Przy pomocy swojego telefonu możesz obecnie robić zdjęcia i kręcić filmy video, które posiadają znakomitą jakość godną prawdziwych aparatów cyfrowych. Dzięki niemu jesteś na bieżąco ze wszystkimi informacjami dostępnymi w Internecie, a także możesz słuchać muzyki i oglądać seriale w dowolnym miejscu o dowolnej godzinie. Nic więc dziwnego, że sięgasz po swój telefon tak często. Intensywny proces eksploatacji zwiększa prawdopodobieństwo powstania śladów użytkowania. Mowa tutaj zwłaszcza o odpryskach, uszkodzeniach, wgnieceniach w obudowie. Jak tego uniknąć? Wystarczy sięgnąć po etui z nadrukiem, które oferuje nasz sklep online!

Kompleksowa ochrona i wspaniały wygląd dostępne na wyciągnięcie ręki

Możesz wybierać spośród wielu etui na smartfony. Warto jednak zrezygnować z gotowych produktów na rzecz czegoś, co zaprojektujesz samodzielnie! Dzięki temu zyskasz gadżet, który będzie posiadał indywidualny charakter i pomoże Ci wyróżnić się z tłumu. Już nigdy nie pomylisz swojego telefonu z tymi, które należą do innych osób. Ponadto takie etui z nadrukiem wprawi Cię w dobry nastrój, będziesz mieć w końcu swój ulubiony cytat, zdjęcie lub grafikę zawsze przy sobie. Możliwości jest naprawdę bardzo wiele, a sam proces twórczy stanowi rewelacyjną zabawę! Możesz być pewien, że zadziała odprężająco, a jego efekt zagwarantuje Ci ogromną satysfakcję.

Etui z własnym nadrukiem - jak to zrobić?

W Etuo.pl znajdziesz specjalne narzędzie, jakim jest kreator. Przy jego pomocy z łatwością stworzysz etui z nadrukiem na telefon. Akcesoria dopasowane są do wielu różnych modeli smartfonów - nie tylko tych najnowszych. Jak zacząć projektowanie swojego pokrowca? Odwiedź stronę internetową i wybierz zakładkę dotyczącą tej usługi. Następnie określ markę swojego urządzenia i sprecyzuj jego model. Kolejnym krokiem jest wybranie, czy bardziej interesuje Cię etui w formie zamykanej książki, czy takie standardowe, chroniące jedynie tył i boki telefonu.

Kolejno będziesz mógł przejść do najbardziej kreatywnej części zadania. Przy pomocy przejrzystego i prostego w obsłudze interfejsu uzyskasz dostęp do narzędzi, które umożliwią Ci szczegółowe dopasowanie detali tak, aby stworzyć produkt, jaki w pełni odpowiada Twoim wyobrażeniom. Własnoręcznie dodaj napisy, wybierz kolor i zakończ projektowanie swojego etui. Własny nadruk powinien być intrygujący, tak aby wzbudzał zainteresowanie innych. Etui z własnym nadrukiem na telefon możesz zaprojektować między innymi poprzez wgranie do kreatora pliku z wybraną fotografią lub grafiką. Jesteś w stanie dowolnie je skalować i kadrować, aby uzyskać najbardziej pożądane rezultaty. Efektem Twojej pracy może być na przykład pokrowiec na smartfona ze zdjęciem Twojego kota i ozdobnym napisem przedstawiającym jego imię.

Etui z własnym nadrukiem wysokiej jakości

Etui z nadrukiem na telefon, które stworzysz, zapewni Twojemu smartfonowi pełną ochronę. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by puścić wodze fantazji i zaprojektować kilka produktów tego rodzaju. Dzięki temu będziesz mógł każdego dnia cieszyć się telefonem, który posiada zupełnie inny wygląd! Pamiętaj, że ogranicza Cię wyłącznie wyobraźnia. Takie akcesoria stanowią znakomitą inwestycję, gdyż pomagają Ci troszczyć się o to, by smartfon jak najdłużej zachował pełnię walorów estetycznych. Na stronie etuo.pl odnajdziesz wiele ciekawych propozycji. Dzięki pokrowcom lepiej i pewniej leży on w dłoni, wzrasta także szansa na to, że nie dozna dotkliwych szkód w wyniku upadku. Etui jest wykonane z materiałów najwyższej jakości. Będzie więc służyło Ci przez odpowiednio długi czas. To również wspaniały pomysł na stworzenie spersonalizowanego prezentu dla bliskiej osoby! Radość z takiego podarunku będzie bezcenna.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na drogach! Ostrzeżenie przed oblodzeniem także dla Poznania
4℃
0℃
Poziom opadów:
3.8 mm
Wiatr do:
29 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro