Reklama
Reklama

Ratownicy medyczni "antyszczepionkowcami"?

Zdjęcie ilustracyjne | fot. archiwum

Nietypowy incydent w Lesznie.

Na portalu elka.pl opisano historię słuchacza Radia Elka. Mężczyzna zadzwonił do rozgłośni i opowiedział, jak wyglądał jego kontakt z załogą karetki pogotowia, która przyjechała do jego żony. Żona jest nauczycielką i ostatnio dostała pierwszą dawkę szczepionki na Covid-19. Po szczepieniu źle się poczuła i wezwała karetkę.

Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl lub lub tel. 512 526 525 #peselniemaznaczenia #wonderlandpolska
REKLAMA

Gdy załoga karetki pojawiła się w domu małżeństwa, ratownicy zapytali dlaczego kobieta w ogóle się szczepiła. Gdy odpowiedziała, że po to, by było normalnie, ratownicy zapewnili, że po tej szczepionce normalnie nie będzie i ludzie robią sobie krzywdę szczepiąc się. Na tym się jednak nie skończyło. Ratownicy stwierdzili, że gdyby kobieta trafiła do szpitala w Lesznie, na pewno zostałaby zdiagnozowana jako "pozytywna" i "statystyka zostałaby nabita".

Szpital zapytany o sprawę skomentował, że komentarz personalu był indywidualnym stanowiskiem ratowników. Dodano, że z załogą karetki zostanie przeprowadzona rozmowa wyjaśniająca.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
8℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
2.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro