Reklama
Reklama

Promocja na fotowoltaikę w nowym salonie Solarika

W ostatnich dniach na mapie Poznania pojawił się nowy salon sprzedaży fotowoltaiki! Salon SOLARIKA znajduję się w Galerii Arkada, przy ul. Obornickiej 229 lok. 05b (parter). Jest to miejsce, w którym można na żywo obejrzeć instalację fotowoltaiczną, porównać różne rodzaje paneli czy porozmawiać ze specjalistą, który odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości w kwestii instalacji fotowoltaicznych. Na miejscu można również uzyskać darmową wycenę fotowoltaiki!

W związku z otwarciem salonu firma Solarika przygotowała dla klientów wyjątkową promocję. Podpisując umowę na budowę instalacji fotowoltaicznej do końca zimy, otrzymasz voucher na 7-dniowy pobyt w luksusowym domku nad morzem! Więcej informacji można znaleźć na stronie promocji lub pod numerem telefonu 575 727 000.

Decydując się na montaż fotowoltaiki w swoim domu, możesz realnie oszczędzać na energii elektrycznej! Posiadając zamontowane panele słoneczne, produkujesz własny prąd, który wykorzystujesz w swoim domu! Warto dodać, iż przy rosnących cenach prądu, czas zwrotu z inwestycji w fotowoltaikę, to ok. 5 lat! Obniż rachunki za prąd już teraz i zamów darmową wycenę instalacji fotowoltaicznej przez Internet.

Solarika to firma z dużym doświadczeniem, która wybudowała już kilkaset instalacji fotowoltaicznych o mocach od 3 do 50 kWp! Solarika to firma, której działania skupiają się głównie w Poznaniu oraz na terenie powiatu poznańskiego i całej Wielkopolski. Firma wykonywała instalacje fotowoltaiczne również w takich miastach jak Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Konin, Piła, Głogów czy Zielona Góra. Więcej informacji o nas znajdziesz na firmowej stronie poświęconej fotowotlaice. Zachęcamy również, do zapoznania się z blogiem, gdzie można znaleźć najnowsze informacje ze świata fotowoltaiki (np. na temat aktualnych dofinansowań, dotacji, w tym programu "Mój prąd") oraz wykonane przez firmę instalację fotowoltaiczne!

Zastanawiasz się, czy inwestycja w fotowoltaikę na początku roku 2021 to dobry pomysł? Jeśli tak, to koniecznie przeczytaj artykuł - 6 powodów, dla których warto zainwestować w fotowoltaikę właśnie teraz.

Zapraszamy do salonu:

Galeria Arkada
Godziny otwarcia: Pon. - pt. 10 - 18
Ul. Obornicka 229 lok. 05b (parter)
60-650 Poznań

Kierownik Salonu Sprzedaży Solarika:
Marek Dembiński
605 897 519
[email protected]

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Na ulicach miejscami może być ślisko!
5℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
20.49 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro