Reklama

Zmarł mały Marcel, którego walkę o zdrowie śledziła cała Polska

fot. siepomaga.pl

Marcel Samol z Krotoszyna zmarł w sobotę.

Historię małego Marcela opisywaliśmy na naszym portalu wielokrotnie. Latem ubiegłego roku chłopiec wrócił z długiego i kosztownego leczenia w USA. Walka z guzem mózgu pochłonęła kilka milionów złotych i wydawało się, że zakończyła się sukcesem. Niestety w październiku okazało się, że guz odrósł. Przeprowadzono długą operację wycięcia guza, ale jedyną nadzieją było ponownie leczenie za oceanem. Leczenie ostatniej szansy.

#wonderlandpolska Najlepszy barber w Swarzędzu! Najlepszy barber w Poznaniu! Depilacja woskiem do usługi barberskiej -50% od ceny regularnej tylko do 30 maja! Zarezerwuj wizytę już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

Na portalu siepomaga.pl ruszyła zbiórka na ten cel. Niestety nie udało się jej dokończyć. Chłopiec zmarł w sobotę. - 13 lutego o godzinie 15:00 nasz idealny, mały synek otrzymał anielskie skrzydła. Wierzymy, że będzie Ci tam lepiej... Nie cierpiałeś, ale chciałeś po prostu odpocząć. Odszedłeś w otoczeniu najbliższej rodziny, kochany do nieskończonych granic, po 15 miesiącach ciężkiej walki - wygrałeś, wygrałeś spokój i odszedłeś wtedy, kiedy Ty tego zapragnąłeś... Kochamy Cię z całych sił nasz kochany rycerzu - poinformowali rodzice.

Pogrzeb Marcela odbędzie się 18 lutego w Krotoszynie. Rodzice proszą, by nie przynosić kwiatów, a pieniądze, które bliscy mieliby na nie wydać wpłacić na zbiórkę dla chorej Patrycji z Krotoszyna. Na sobotę zaplanowano akcję "Balonik dla Marcelka". O godzinie 15.00 każdy, bez względu na to, gdzie mieszka, może wypuścić balonik w niebo. - W sobotę o godzinie 15:00 każdy, kto zechce uczcić w ten sposób pamięć po Marcelku - wypuści balonik razem z nami prosto do Niego, do nieba! Balonik puszczamy w swoich miejscowościach, to akcja ogólnopolska - wyjaśnia mama chłopca.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

13℃
3℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
19.51 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro