Reklama
Reklama

Poznań: "nieprzytomny" mężczyzna zaatakował ratowników medycznych

fot. Pogotowie Ratunkowe w Poznaniu / FB
fot. Pogotowie Ratunkowe w Poznaniu / FB

Do zdarzenia doszło w weekend.

Osoby przechodzące w okolicach jednego z poznańskich przystanków autobusowych zauważyły leżącego na ławce mężczyznę. W związku z tym, że nie dawał on żadnych oznak życia wezwano pogotowie ratunkowe.

Agresywny "nieprzytomny" pokazał swoją siłę w starciu z ratownikami medycznymi, skończyło się na stłuczeniach... po czym wrócił być "nieprzytomny" dalej...? Na szczęście całość zarejestrowała nasza kamera...
- relacjonują na swoim profilu na portalu społecznościowym ratownicy medyczni.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

" target="_blank">

Okazało się, że ten pan zapewne za dużo imprezował i się po prostu położył. Był bardzo niezadowolony, że go próbowali obudzić i sprawdzić, co się dzieje - mówi w rozmowie z TVN24.pl Robert Judek, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu. Pogonił naszego kolegę, dobrze, że skończyło się tylko szarpaniną. Gdyby ten człowiek się nie opanował, mogłoby być różnie - dodaje. Alkohol czy impreza nie mogą być wytłumaczeniem takich zachowań. Jak ktoś nie umie pić, to nie powinien. Mamy dużo wezwań, które podobnie się kończą, bardzo często są właśnie związane z weekendem i alkoholem - kończy.

Sprawa została zgłoszona policji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
14.70 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro