Reklama
Reklama

Krzysztof Bosak na Placu Wolności: "pokażmy, że z Poznania wychodzi impuls konserwatywnego odrodzenia"

fot. Przemysław Łukaszyk
fot. Przemysław Łukaszyk

Kandydat Konfederacji na prezydenta RP pojawił się w niedzielę, w samo południe na placu Wolności.

Bosak sporo mówił o lewicowej ideologi, i jej rzekomej dominacji we wszystkich obszarach życia politycznego w Europie 'Tak zwana prawica realizuje program lewicowy, i to się stało także w Polsce. Andrzej Duda jeździ po Polsce i przedstawia jako osiągnięcia rządu rzekomo prawicowego, realizację programu socjal-demokratycznego - te wszystkie plusy, rozbudowa świadczeń społecznych - to wszystko jest realizacja programu lewicowego'. W trakcie jego przemówienia na Placu Wolności pojawiły się osoby z napisem 'KLIMAT' (Konfederacja wypowiada się negatywnie o konieczności ograniczenia emisji dwutlenku węgla w celu ochrony klimatu). Kandydat na prezydenta zareagował na banner w czasie swojego wystąpienia 'nie odbieram tego jako zakłócenia, jeśli macie swoją opinię jak walczyć o klimat, polecam pójść z tymi bannerami pod ambasady największych emitentów - Indie, USA, Chiny'. Po przemówieniu, Bosak zszedł do zebranych i zachęcił aby każdy kto chce, podszedł do niego i zrobił sobie z nim zdjęcie i wrzucił na media społecznościowe 'pokażmy, że z Poznania, który przed wojną był mocno prawicowym bastionem, a teraz ma mocno lewicowego prezydenta, wychodzi impuls konserwatywnego odrodzenia' - powiedział Bosak.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Bosak w Wielkopolsce jest od soboty, wczoraj odwiedził Leszno. Wybory na Prezydenta Polski odbędą się 28 czerwca, ewentualna druga tura 12 lipca.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
51.26 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro