Reklama
Reklama

TurboKARTA. Doskonała w podróży i na zakupach

W podróży czy na zakupach - karty kredytowe używane są powszechnie przez wielu z nas. Zdobyły wielką popularność, gdyż pozwalają na wygodne płatności za zakupy czy usługi. Używane są na co dzień, ale warto zabrać je też na urlop. TurboKARTA Santander Consumer Banku pozwoli płacić wygodniej, taniej i bezpieczniej.

Zanim wyruszysz w podróż

Karty kredytowe sprawdzają się jako towarzysze podróży, ale nie tylko. Warto z niej korzystać podczas planowania wakacji i rezerwowania lotu czy hotelu, a także kupowania wejściówek do lokalnych atrakcji. To nie tylko wygoda, ale też sposób na drobne oszczędności - transakcje bezgotówkowe płacone TurboKARTĄ gwarantują zwrot 1% ich wartości.

Nie musisz też wymieniać waluty w kantorze - złotówki na euro czy np. chorwackie kuny. Wycieczki do kantorów to przeżytek, strata czasu, a także prawdopodobnie brak możliwości zaoszczędzenia na przewalutowaniach. Lepszym wyborem jest np. karta kredytowa VISA - dzięki niej nie trzeba tracić czasu w kantorze, a na wakacjach pilnować grubego od gotówki portfela. Przy płatności w innej walucie z rachunku zostanie pobrana określona suma w złotówkach (przeliczona w przypadku euro po kursie NBP, a dla pozostałych walut po kursie Visa) i powiększona tylko o opłatę za przewalutowanie - tj. 1,26% wartości transakcji w euro, 2,52% w razie innych walut.

Bezpieczna i wygodna płatność

Będąc na urlopie, warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają na wygodniejsze podróżowanie. Powszechne staje się używanie karty kredytowej do płatności za hotel, obiad w restauracji czy bilety wstępu. Rozwiązanie to może być pomocne w płatnościach za różnego rodzaju usługi, także przy wynajmie samochodu podczas zagranicznych wojaży. Karty kredytowe są niezwykle popularne, ale warto wybrać je z głową - np. w zaufanej instytucji finansowej jak Santander Consumer Bank - bank od kredytów.

Karta kredytowa Visa, czyli m.in. TurboKARTA - to również sposób na oszczędności. Można otrzymać zwrot 3% za płatności dokonywane na stacjach benzynowych na całym świecie (nie tylko za paliwo, ale też przekąski, napoje itd.) i korzystanie z karty. TurboKARTA pozwala zatem na zwrot 3% za paliwo i 1% za inne zakupy - to aż do 360 zł w każdym roku.

Co więcej, do karty dodawany jest też bezpłatny pakiet Car Assistance, który może przydać się podczas każdej wycieczki samochodem. Zwykle każdy ma swój pakiet ubezpieczeniowy, ale dodatkowa pomoc zawsze może się przydać - niespodzianki w podróży zdarzają się i nie łatwo wtedy zapanować nad nerwami.

Karty kredytowe - najlepsze na zakupy

Karta sprawdzi się też podczas codziennych zakupów lub w trakcie odświeżania garderoby w centrum handlowym. Nie ma znaczenia, czy są to szybkie zakupy na drugie śniadanie do pracy, czy duże cotygodniowe.

Wszystkie płatności nią dokonane zapewniają tzw. moneyback, czyli zwrot części środków, zwykle w postaci do 30 zł miesięcznie. Płatności bezgotówkowe to również oszczędność czasu - można nią szybciej zapłacić za autostradę czy zakupy, zamiast odliczać gotówkę i czekać na reszty.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.6 mm
Wiatr do:
28 km
Stan powietrza
PM2.5
42.62 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro