Reklama
Reklama

Ma stajnię pełną luksusowych samochodów i mieszka w Poznaniu. The Collection pokaże swoje superauta na Motor Show

fot. The Collection / Instagram
fot. The Collection / Instagram

Niewiele o nim wiadomo, poza tym, że nazywa się Joseph, a jego ogromną pasją są luksusowe auta.

The Collection to instagramowy profil Josepha, który staje się coraz popularniejszy w sieci. Joseph w Poznaniu mieszka od pewnego czasu. Po mieście porusza się bogatą kolekcją samochodów. Dla jego obserwatorów nie jest tajemnicą, że kolekcjonowane auta trzyma w swojej "stajni" na terenie City Parku. A kolekcja, jak na The Collection przystało, jest imponująca.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Joseph posiada m.in. McLareny 600LT i 720S, Lamborghini Aventador, Ferrari F12, Lancię Integrale, a nawet... Fiata 126p. Samochody można spotkać na ulicach Poznania, co potwierdzają zdjęcia obserwatorów The Collection publikowane na Instagramie przez Josepha z adnotacją SPOTTED.

Poza "gin dobrey", którym Joseph wita się ze swoimi obserwatorami, słynie też z innego "powiedzonka". To "Same, same but different" (Tak samo, ale inaczej). Ponieważ The Collection jest wielkim miłośnikiem mycia swoich aut, często wrzuca relacje z tego procesu na Instagram dodając, że to jego CARdio. Obserwatorzy zaczęli go naśladować i podsyłają mu relacje ze swojego mycia samochodów. Wszystkie opatrzone hasłem "Same, same but different".

Nie dziwi więc fakt, że właśnie hasło "Same, same but different" wykorzystano do zaanonsowania dużego wydarzenia, w którym Joseph będzie brał udział. Ogromny billboard z hasłem pojawił się przy ulicy Królowej Jadwigi, na wysokości placu Andersa. The Collection zdradził już o co chodzi. W dniach 26 - 29 marca weźmie udział w poznańskiej edycji targów Motor Show. Ta odbędzie się tradycyjnie na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

The Collection będzie mieć swoje stanowisko o powierzchni 450 metrów kwadratowych w głównej hali, obok stanowisk Lamborghini czy Bentleya. Joseph zaprezentuje tu także swoje nowe motoryzacyjne "dziecko" - BAC Mono, brytyjskie superauto z Liverpoolu. Joseph zapowiada, że będzie można się z nim spotkać w czasie Motor Show, a także dostać od niego bluzę. Zapowiedziano też występ gwiazdy muzycznej. Dodatkowo w sobotę, 28 marca, w Młyńskiej 12 The Collection organizuje wielką imprezę dla miłośników samochodów, w której ma wziąć udział mnóstwo zaproszonych gości.

  • Aktualizacja
    wtorek, 3.03.2020 r., godz. 10.49
    Aktualizacja
    wtorek, 3.03.2020 r., godz. 10.49
    Z powodu epidemii koronawirusa, przełożono targi Poznań Motor Show na 18-21 czerwca, natomiast wielka impreza The Collection w Młyńska 12 ma sięodbyćplanowo.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW dla części regionu wydłuża ważność obowiązującego ostrzeżenia!
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
33.55 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro