Reklama
Reklama

Remont ronda Rataje: zmiany na liniach nocnych

fot. ZTM

W nocy z 22 na 23 stycznia wejdą w życie zmiany na trzech liniach nocnych.

Ma to związek z rozpoczęciem II etapu remontu ronda Rataje. Bimby linii nr 201 kursować będzie po następującej trasie:

OS. SOBIESKIEGO - Trasa PST - Dworzec Zachodni - Głogowska - rondo Kaponiera - Święty Marcin - Marcinkowskiego - Lewandowskiej - Kórnicka - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - rondo Żegrze - UNII LUBELSKIEJ.

- Począwszy od nocy z 22 na 23 stycznia 2021 r. przesiadki pomiędzy liniami nr 201/231 a 237 w kierunku Rataj i Starołęki ponownie odbywać się będą na węźle "Kórnicka".Tramwaje linii nr 201 oraz autobusy linii nr 231 zatrzymują się na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ul. Kórnickiej przed skrzyżowaniem z ul. Jana Pawła II (od strony Politechniki), a autobusy linii nr 237 na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ul. Jana Pawła II przed skrzyżowaniem z ul. Kórnicką (od strony ronda Śródka) - informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

Przesiadki w kierunku centrum, ronda Śródka, Głównej i Koziegłów będą zorganizowane w sposób następujący:- w noce z niedzieli na poniedziałek i z poniedziałku na wtorek przesiadki między autobusami linii nr 231 i 237 odbywają się na przystanku "Rondo Rataje" przed wjazdem na dworzec autobusowy, w pozostałe noce przesiadki między tramwajem linii nr 201 a autobusem linii nr 237 odbywają się na węźle "Kórnicka". Tramwaj oczekuje na przesiadkę na przystanku przed skrzyżowaniem (przy salonie samochodowym), a autobus na przystanku na ul. Jana Pawła II za ul. Kaliską.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Na ulicach miejscami może być ślisko!
5℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
20.49 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro