blog background
 
Zbawienie-przez-Boga-Wszechmogacego: Zbawienie-przez-Boga-Wszechmogacego
Kościół Boga Wszechmogącego,Bóg Wszechmogący,Błyskawica ze wschodu,Bóg,Jezus
metka_epoznan
Świadectwo wiary – jak przezwyciężyła pokusę romansowania (Część 1)
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 19

Świadectwo wiary – jak przezwyciężyła pokusę romansowania (Część 1)Autorstwa Xiyue, prowincja Henan


Pewnego wieczoru Jingru sprzątała swoje mieszkanie.

Nagle rozległ się dzwonek telefonu. Gdy go odebrała, usłyszała obcy, a jednak znajomy głos: „Dzień dobry! Mówi Wang Wei. Jesteś w domu!”

„Wang Wei?” Jingru była trochę zdumiona: Dlaczego zadzwonił do niej teraz po tylu latach?

„Tak… Jestem w domu. O co chodzi?”, zapytała zaskoczona Jingru.

„Dawno się nie widzieliśmy. Chciałbym cię zabrać na przejażdżkę. Jestem w drodze do ciebie i niedługo przyjadę. Zaczekaj na mnie przed drzwiami!”, powiedział Wang Wei.


Po rozłączeniu serce Jingru mocniej zabiło, a jej myśli natychmiast powróciły do tamtych dni w na uczelni…

Jingru nie tylko wyrosła na ładną dziewczynę, ale również dostawała dobre oceny, a wielu chłopców w szkole, w tym Wang Wei, starało się o jej względy. Aby dostać się do świata Jingru, Wang Wei wykorzystywał różne sposoby zbliżenia się do niej, takie jak przekazywanie wiadomości, pisanie listów i dawanie prezentów, aby wyrazić swoje uczucia wobec niej. Ale Jingru była posłuszną, rozsądną dziewczyną i nie chciała, aby jej nauka ucierpiała, nie chciała też zawieść oczekiwań rodziców wobec niej z powodu jakiegoś emocjonalnego rozproszenia, dlatego też zawsze przyjmowała obojętną postawę w obliczu uporczywych starań Wang Wei. Ale Wang Wei nie poddawał się tylko dlatego, że Jingru go odtrącała i kilka lat później Wang Wei nadal się o nią starał, tak jak zawsze. Jego wytrwałość zaczęła nieznacznie poruszać serce Jingru, ale tylko w niewielkim stopniu. Później wokół Wang Wei zaczęło pojawiać się kilka koleżanek z klasy, które towarzyszyły mu przez cały dzień. Spokojne serce Jingru zaczęło mocniej bić i pomyślała, że może wykorzystać tę okoliczność do wypróbowania Wang Wei przez semestr; jeśli on pozostanie niewzruszony wobec tych dziewczyn i dalej będzie się o nią starał, wtedy ona ulegnie jego staraniom…

Głośny dźwięk klaksonu przerwał zadumę Jingru. Wang Wei już czekał na zewnątrz.

Jingru wsiadła do samochodu i w obliczu tego niebywałego, nieoczekiwanego spotkania, oboje zapadli w ciszę.


Jeździli bez celu, a atmosfera stała się nieco niezręczna.

Po dobrej chwili Wang Wei przerwał ciszę. „Więc…. jak się masz?”

„Dobrze, dziękuję. Wszystko dobrze”, odpowiedziała lekko Jingru.

„Gdzie byłaś przez te wszystkie lata? Nie mogłem cię znaleźć. Jakbyś zniknęła z powierzchni ziemi. Dopiero wtedy, gdy przypadkowo zobaczyłem twój numer na telefonie przyjaciela, zadzwoniłem do ciebie, inaczej kto wie, kiedy znowu bym cię zobaczył!”, powiedział Wang Wei, prowadząc samochód i patrząc co jakiś czas na Jingru, gdy mówił.

„Nigdzie nie byłam. Chodzi o to, że bardzo zajmowała mnie praca, więc nie byłam w kontakcie z żadnym z was”, powiedział Jingru wyważonym tonem.

Wang Wei zatrzymał samochód przy drodze. Następnie powiedział Jingru to, co mu leżało na sercu, a w jego głębokim głosie był smutek i żal: „Zawsze starałem się o ciebie, gdy byliśmy w szkole. Przez pięć lat! Ale zawsze byłaś dla mnie taka oziębła, że nie wiem, jak sobie poradziłem przez te wszystkie lata. Gdy ukończyłaś szkołę, zapisałem się do szkoły wojskowej, ale ciągle o tobie myślałem. Po ukończeniu studiów wszędzie cię szukałem, ale nie mogłem cię znaleźć. W końcu ożeniłem się z powodu presji ze strony mojej rodziny, ale ty nadal byłaś w moim sercu, przedtem, teraz i na zawsze. Kiedy niespodziewanie zobaczyłem twój numer telefonu, w mojej głowie było tylko jedno słowo: żal. Żałuję, że nie czekałem dłużej, aby się ożenić i że nie spotkałem cię wcześniej…”


Słysząc takie szczere wyznanie Wang Wei, Jingru poczuła gorzki smutek. Gdy patrzyła teraz na Wang Wei, którego twarz zawsze była przystojna i dostojna, ku jej zaskoczeniu, serce Jingru zwróciło się ku Wang Wei …


„Ach, starając się o ciebie przez te wszystkie lata i dostając od ciebie tylko oziębłe traktowanie, byłem w ciemności, i postanowiłem poczekać na twoją odpowiedź jeszcze jeden rok, ale w końcu …. ty byłaś nadal sobą, a ja – sobą. Powiedz mi, dlaczego zawsze ignorowałaś mnie w szkole? Co o mnie myślałaś? Czy możesz mi powiedzieć?”, zapytał nieco zraniony Wang Wei.


Słysząc to, Jingru również odczuła ból i żal, ponieważ była wtedy tak bezduszna i zraniła Wang Wei, a także żałowała, że straciła wtedy szansę bycia z Wang Wei z powodu swojej obojętności. Patrząc na Wang Wei, Jingru westchnęła, że po tylu latach Wang Wei nadal o niej myślał. Pomyślała o tym, że nie jest już młoda i że wciąż nie znalazła odpowiedniego kandydata, a jej przyjaciółki powychodziły za mąż po kolei, zostawiając ją jako jedyną, która była sama. Chciała mieć partnera, który też ją kocha i tyle razy w marzeniach wyobrażała sobie, że ona i jej kochanek są tak blisko siebie, a nawet marzyła o tym, że spaceruje razem z Wang Wei… Zastanawiała się również nad tym, jak Wang Wei wytrwale starał się o nią i żałowała, że nie była w stanie tego docenić. Teraz Wang Wei nadal się o nią starał, a ona naprawdę chciała mu ustąpić i być jego partnerką. Ale jej rozsądek przemówił: „Wang Wei jest już żonaty! Jako chrześcijanka musisz składać świadectwo chrześcijanki. Absolutnie nie wolno ci pod wpływem impulsu ujawnić swoich prawdziwych uczuć do Wang Wei. Tylko postępując zgodnie z Bożymi wymaganiami, możesz dostosować się do Bożej woli”. Ale uczucia w głębi jej serca i jej rozum rozrywały ją w dwóch różnych kierunkach i odczuwała ból.


Jingru opanowała swoje zdezorientowane myśli, zmusiła się do udawania, że nic się nie stało i odpowiedziała Wang Wei: „Tamtego roku chciałam cię przetestować przez jeszcze jeden semestr. Gdyby twoje uczucia do mnie się nie zmieniły, rozważyłabym chodzenie z tobą. Ale wtedy pomyślałam o oczekiwaniach rodziców wobec mnie…. To chyba los tak sprawił!”


Jingru tłumiła swoje uczucia, gdy to mówiła, ale poczuła przeszywający ból. Gdyby mogła cofnąć czas, z pewnością zgodziłaby się chodzić z Wang Wei bez chwili wahania, a wtedy być może nie znaleźliby się teraz w takiej sytuacji. Ale teraz Jingru robiła wszystko, co w jej mocy, aby utrzymać swoje emocje w ryzach, a łzy zaczęły cicho spływać jej po policzkach. Bała się, że Wang Wei to zobaczy, więc odwróciła twarz do okna. Ale Wang Wei wyczuł, że Jingru płacze i pośpiesznie wyjął chusteczkę, aby otrzeć jej łzy.


W swoim sercu Jingru w milczeniu wezwała Boga, aby ją zachował, aby nie uległa pokusie i nie straciła świadectwa chrześcijanki. Wzięła chusteczkę i powiedziała: „Zrobię to”. Po osuszeniu łez Wang Wei nagle wziął ją za rękę i zaczął podnosić ją do swojego ramienia, a wtedy, będąc tak zdenerwowana, Jingru rzeczywiście potrzebował pocieszającego ramienia. Przez chwilę Jingru czuła się w jak w transie i chciała oprzeć się na tym ramieniu, ale w jej umyśle pojawiły się słowa Boże, które uczą i ostrzegają ludzi: „Jeśli chodzi o wszystkich ludzi czyniących zło (tych, którzy cudzołożą, obracają brudnymi pieniędzmi, mają niejasno wyznaczone granice pomiędzy mężczyznami i kobietami, którzy zakłócają lub niszczą Moje zarządzanie, których duch jest zablokowany, którzy są opętani przez złego ducha i tak dalej – wszyscy z wyjątkiem Moich wybranych), żaden z nich nie zostanie oszczędzony ani ułaskawiony, lecz wszyscy zostaną strąceni do Hadesu i przepadną na zawsze!” („Rozdział 94”). Jingru czuła, że słowa Boże osądzają ją i ganią, i w jednej chwili obudziła się z transu. Wiedziała wyraźnie, że Bóg jest święty, że boże usposobienie jest sprawiedliwe i nienaruszalne i że Bóg najbardziej nienawidzi ludzi, którzy dopuszczają się rozwiązłości i którzy nie stawiają wyraźnych granic między mężczyznami i kobietami. Wiedziała, że jeśli popełni błąd w swoich relacjach z mężczyznami, to zostanie splamiona na zawsze, potępiona, znienawidzona i przeklęta przez Boga, straci świadectwo chrześcijanina i straci zbawienie Boga. Jingru wiedziała, że w momencie, gdy zrobi krok w stronę Wang Wei, będzie całkowicie zgubiona. W obliczu tej sytuacji Jingru poczuła bezprecedensowy strach i niepokój. Myślała, że nie tylko nie może zrobić nic, co mogłoby obrazić usposobienie Boże, ale musi również szanować małżeństwo Wang Wei. Wang Wei nie był już chłopcem na podwórku szkolnym, który się o nią starał, ale teraz był mężczyzną z rodziną, żoną i dziećmi. Gdyby teraz zrobiła fałszywy krok, zniszczyłaby czyjąś rodzinę i stałaby się haniebną drugą kobietą. Boże słowa sądu spowodowały, że w Jingru powstało bogobojne serce. Zebrawszy całą swoją siłę, odrzuciła rękę Wang Wei i powiedziała chłodno: „Jest już za późno. Zabierz mnie do domu!”


„Dlaczego po tylu latach nadal trzymasz mnie na dystans? Nie mogę cię nawet pocieszyć?”, powiedział nieszczęśliwy Wang Wei.

„Źle mnie zrozumiałeś. Nie trzymam cię na dystans. Szanuję cię, bo masz rodzinę. Musisz myśleć o nich”, odpowiedziała spokojnie Jingru.

Ale Wang Wei naciskał na Jingru, mówiąc: „A gdybym się rozwiódł? Dasz mi wtedy szansę? Nie mówię tego tylko pod wpływem chwili!”

To pytanie sprawiło, że serce Jingru znów mocno zabiło i nie wiedziała, co powiedzieć. Po prostu w milczeniu modliła się do Boga w swoim sercu: „O Boże! Proszę, chroń moje serce i powstrzymaj mnie przed zrobieniem czegoś, co mogłoby obrazić Twoje usposobienie”. Gdy się pomodliła, pomyślała o tych słowach Boga, które mówią: „Ich słowa odżywiają twoje serce i zniewalają cię, abyś był zdezorientowany, nie zdając sobie sprawy z tego, że zostałeś wciągnięty i pragniesz im służyć, być dla nich ujściem, jak również sługą. Nie uskarżasz się, ale jesteś do ich dyspozycji – zostałeś przez nich oszukany” („Wasz charakter jest tak pośledni!”). Słowa Boże po raz kolejny obudziły Jingru, i uświadomiła sobie, że gwałtowne bicie serca było spowodowane tym, że znalazła się pod kontrolą złych pożądliwości; to szatan wprowadzał swój przebiegły plan w życie, aby ją uwieść, aby żyła w grzechu i straciła świadectwo chrześcijanki, by pogrążyła się w fizycznym pożądaniu i stawała się coraz bardziej zdegenerowana i skażona. Dlatego wiedziała, że musi mieć rozeznanie i musi rozpoznać przebiegły plan szatana. Wang Wei była już żonaty – co było faktem – i Jingru wiedziała, że nie może w sposób zwodniczy stracić rozsądku z powodu przemijających słodkich słów. Gdyby naprawdę zrobiła zły krok i powiedziała złe rzeczy, wtedy stałaby się szatańskim głupcem, służyłaby jako ujście szatana i stałaby się haniebną drugą kobietą; rezultatem byłaby rozbita rodzina, niekończący się ból dla żony i dzieci Wang Wei, a ona sama byłaby nieodwracalnie splamiona przed Bogiem – te konsekwencje były nie do pomyślenia.

Kiedy sobie to uświadomiła, Jingru opanowała swoje uczucia i spokojnie odpowiedziała: „Nie bądź głupi. Nawet gdybyś się rozwiódł, nadal bylibyśmy tylko przyjaciółmi. Pomyślałam, że twoje słowa, to żart. Zabierz mnie do domu”. Wang Wei widział zdecydowane nastawienie Jingru i nie powiedział nic więcej.


W końcu wrócili pod drzwi Jingru, a kiedy Jingru właśnie miała wysiąść z samochodu, Wang Wei znów chwycił jej dłoń, ale szybko wyszła i pospieszyła do drzwi. Po wejściu do środka położyła się na łóżku. Przez długi czas nie mogła uspokoić swojego serca, myśląc o tym, co się właśnie wydarzyło, i targały nią mieszane uczucia: Gdyby nie ochrona Boga, naprawdę nie byłaby w stanie utrzymać się w obliczu szczerego wyznania, względów i pocieszenia, które oferował jej Wang Wei, a być może zrobiłaby coś obrzydliwego, co było niemoralne i zniszczyłoby czyjąś rodzinę. Jeszcze poważniejsze było to, że popadłaby w emocjonalną pokusę, obraziłaby usposobienie Boże, straciłaby świadectwo chrześcijanki i miałaby na koncie niewybaczalne wykroczenie, którego żałowałaby do końca życia. Jingru naprawdę zaczęła doceniać, jak ważne były dla niej słowa Boże, ponieważ nie tylko umożliwiły jej uzyskanie Bożej ochrony w obliczu pokusy, ale także pozwoliły jej zachować zimną krew i rozsądek w mowie i czynie oraz urzeczywistniać zwykłe człowieczeństwo. To doświadczenie przyniosło Jingru uczucie lekkości i radości, i mogła tylko dziękować Bogu i wychwalać go w swym sercu: to dzięki Bożej ochronie potrafiła przezwyciężyć pokusy szatana i trwać przy świadectwie jako chrześcijanka. Dlatego zwróciła się ku Bogu, aby odmówić modlitwę wdzięczności, a potem poszła spać.


Świadectwo chrześcijanki: jak przezwyciężyła pokusę romansowania (Część 1)
Z księgi: Kościół Boga WszechmogącegoZalecenie: Czasy ostateczne


 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
ZBAWIENIE-PRZEZ-BOGA-WSZECHMOGACEGO
Zbawienie-przez-Boga-Wszechmogacego.epoznan.pl
RSSsend_message
Błyskawica ze Wschodu, Kościół Boga Wszechmogącego został założony przez samego wcielonego Chrystusa. Tworzą go wszyscy prawdziwi wyznawcy Boga, którzy przyjęli dzieło Boga Wszechmogącego w dniach ostatecznych, a także zostali podbici i zbawieni przez słowo Boże. Usłyszeli głos Boga i powrócili przed tron Boży. Jestem pojony i karmiony przez Boga oraz wiem, że Chrystus jest prawdą, drogą i życiem.
POLECANE STRONY
https://pl.kingdomsalvation.org
ARCHIWUM WPISÓW
Religijne piosenki – Czy pojmujesz znaczenia Bożego dzieła zarządzania? (1 kwi 2020)
Słowo Boże – Zanim ujrzysz duchowe ciało Jezusa, Bóg stworzy już na nowo niebo i ziemię (31 mar 2020)
Filmy religijne online „Czas zmiany” Klip filmowy (2) – Jedyna droga do wstąpienia do królestwa niebieskiego (30 mar 2020)
Piosenki religijne – Królestwo Boże zstąpiło na ziemię! Rozpoczęło się wielkie Świętowanie Królestwa! (29 mar 2020)
Ponowne przyjście Jezusa – Świadectwo chrześcijanki: jak przezwyciężyła pokusę romansowania (Część 2) (28 mar 2020)
Filmy religijne za darmo „Ujawnić tajemnicę Biblii” Klip filmowy (1) | Kościół Boga Wszechmogącego (27 mar 2020)
Religijne piosenki | „Hymn Królestwa: Królestwo zstępuje na ziemię” – Dłuższy zwiastun (26 mar 2020)
Świadectwo wiary – Jak niemal zostałam panną głupią (25 mar 2020)
Filmy religijne 2020 „Zdjąć urok” Klip filmowy (6) (24 mar 2020)
Piosenki religijne „Hymn Królestwa (III) Wszyscy ludzie, wołajcie z radością” (24 mar 2020)
Słowo Boże na dziś „Ujrzysz duchowe ciało Jezusa wtedy, kiedy Bóg stworzy na nowo niebo i ziemię” (Fragment 1) (22 mar 2020)
Świadectwo wiary – jak przezwyciężyła pokusę romansowania (Część 1) (21 mar 2020)
Piosenki religijne – Polecam wszystkim - Hymn słów Boga (20 mar 2020)
Filmy religijne za darmo „Zdjąć urok” Klip filmowy (1) – W jaki sposób możemy powitać powracającego Pana (19 mar 2020)
Powtórne przyjście Chrystusa – Czy możemy iść śladami Pana i powitać Jego przyjście, pozostając wierni nakazom Biblii? (18 mar 2020)
Piosenki religijne | Dramat muzyczny „Każdy naród wielbi Boga Wszechmogącego” (Oficjalny zwiastun) (17 mar 2020)
Filmy religijne za darmo | „Posłaniec ewangelii” Nieś krzyż i głoś ewangelię Bożą (Zwiastun) (16 mar 2020)
Świadectwa chrześcijańskie – Koniec z byciem „miłym” – Kościół Boga Wszechmogącego (15 mar 2020)
Piosenki religijne | „Historia Xiaozhen” Miłość Boża jest wszechobecna (Zwiastun) (14 mar 2020)
Filmy chrześcijańskie lista „Pochwycenie do nieba zagrożone”Klip filmowy (1) (13 mar 2020)
Świadectwo wiary – Boża łaska wyzwala ją z nieudanego małżeństwa (Część 2) (12 mar 2020)
Religijne piosenki – Bóg wielce cierpi, by ocalić człowieka Słowo Boże z dnia (11 mar 2020)
Prześladowanie chrześcijan „Siedemnaście? Akurat!” (9 mar 2020)
Słowo Boże na każdy dzień – Świat religii wierzy, że całe Pismo Święte zostało natchnione przez Boga i że całe składa się ze słów Bożych; jakie rozeznanie należy mieć co do tej wypowiedzi? (8 mar 2020)
Filmy chrześcijańskie lista – Czy królestwo w niebie czy na ziemi jest tego dnia? (7 mar 2020)
Religijne piosenki – Hymn słów Boga Bóg postępuje z człowiekiem jak ze swoją ukochaną – Kościół Boga Wszechmogącego (6 mar 2020)
Pan Jezus był wcielonym Bogiem; nie da się temu zaprzeczyć. Teraz niesiecie świadectwo o tym, że Wszechmogący Bóg jest Panem Jezusem, który powrócił w ciele, ale duchowni i starsi mówią, że to, w co wierzycie, to tylko człowiek, mówią, że zostaliście oszu (5 mar 2020)
Filmy chrześcijańskie lista „Zbawiciel już powrócił” Kościół Boga Wszechmogącego (4 mar 2020)
Piosenki religijne | „Bóg postępuje z człowiekiem jak ze swoją ukochaną” Wielka miłość Boga (3 mar 2020)
Filmy chrześcijańskie lista – Dlaczego Biblia zawiera błędy? – Kościół Boga Wszechmogącego (2 mar 2020)
Powtórne przyjście Chrystusa – Nie mamy teraz pojęcia, jak powinniśmy odróżnić prawdziwego Chrystusa od fałszywych. Czy możecie rzucić nieco światła na tę kwestię? (1 mar 2020)
Piosenki religijne | „Bóg przybywa do nas bez rozgłosu” Kościół Boga Wszechmogącego (29 lut 2020)
Filmy chrześcijańskie lista „Ujawnić tajemnicę Biblii” Klip filmowy (4) (28 lut 2020)
Duchowni i starsi często głoszą wierzącym, że każde świadectwo, które mówi, że Pan powrócił w ciele, jest fałszywe. Opierają to na wersetach biblijnych: „Jeśli wtedy ktoś wam powie: Oto tu jest Chrystus, albo: Jest tam – nie wierzcie. Powstaną (27 lut 2020)
Słowo Boga Wszechmogącego„Pojawienie się Boga przyniosło nowy wiek” (Fragment 1) (26 lut 2020)
Religijne piosenki | „Tylko ci, którzy zostali oczyszczeni wejdą do spoczynku” Kościół Boga Wszechmogącego (25 lut 2020)
Niesiecie świadectwo o tym, że Bóg stał się ciałem jako Syn Człowieczy, aby wykonać dzieło sądu w dniach ostatecznych, a jednak większość duchownych i starszych utrzymuje, że Pan powróci z obłokami. Opierają to przede wszystkim na wersetach biblijnych: &# (24 lut 2020)
Filmy chrześcijańskie lista | „Miłość matki” Jak zapewnić naszym dzieciom szczęśliwą przyszłość? (23 lut 2020)
Filmy o tematyce religijnej „Tajemnica pobożności” Klip filmowy (2) – Czy kiedy Pan powróci, przekaże człowiekowi objawienie? (22 lut 2020)
Wierzymy, że powrót Pana oznacza, że wierzący zostaną podniesienie bezpośrednio do królestwa niebieskiego, bo jest to napisane w Biblii: „Potem my, którzy pozostaniemy żywi, razem z nimi będziemy porwani w obłoki, w powietrze, na spotkanie Pana, i t (21 lut 2020)
Piosenki religijne – Hymn słów Boga Efekt prawdziwej modlitwy – Kościół Boga Wszechmogącego (20 lut 2020)
Filmy religijne za darmo – Powstanie i upadek Imperium Rzymskiego – Kościół Boga Wszechmogącego (19 lut 2020)
Czasy ostateczne„Potem my, którzy pozostaniemy żywi, razem z nimi będziemy porwani w obłoki, w powietrze, na spotkanie Pana, i tak zawsze będziemy z Panem” (1Tes 4:17) Jak należy to interpretować? (18 lut 2020)
Piosenki religijne | „Hymn słów Boga Gdy uderzy katastrofa” Kościół Boga Wszechmogącego (17 lut 2020)
Filmy o tematyce religijnej „Tajemnica pobożności – ciąg dalszy” Klip filmowy (2) – Kościół Boga WszechmogącegoFilmy o tematyce religijnej „Tajemnica pobożności – ciąg dalszy” Klip filmowy (2) – Kościół Boga (16 lut 2020)
Słowo Boże – Związek pomiędzy każdym etapem Bożego dzieła a Jego imieniem (15 lut 2020)
Piosenki religijne – Rozpocznij dzień w dobrym nastroju (14 lut 2020)
Filmy religijne 2020 „Miasto zostanie zburzone” Klip (3) – Jaka jest istota sprzeciwu faryzeuszy wobec Boga? (13 lut 2020)
Słowo Boże na dziś – Czy wiesz? Bóg dokonał wśród ludzi wielkiej rzeczy – Kościół Boga Wszechmogącego (12 lut 2020)
Religijne piosenki „Tylko Bóg kocha człowieka najbardziej” | Kościół Boga Wszechmogącego (11 lut 2020)
Filmy chrześcijańskie 2020„Miłość matki” | Film oparty na faktach (Zwiastun) (10 lut 2020)
Czasy ostateczne – Jakie są zasadnicze różnice między byciem zbawionym a osiągnięciem pełnego zbawienia? (9 lut 2020)
Piosenki religijne – Często przychodźcie przed Boga – Pieśni o Jezusie (7 lut 2020)
Filmy religijne online – Oczekiwanie – Jak usłyszeć głos Boga i powitać powrót Pana (Dubbing PL) (6 lut 2020)
Powtórne przyjście Chrystusa – Co to znaczy być zbawionym? Co znaczy osiągnięcie pełnego zbawienia? (5 lut 2020)
Ładne piosenki religijne – „Świadectwo życia” Chrześcijanie kochają Boga aż do śmierci (4 lut 2020)
Filmy religijne za darmo„Tajemnica pobożności” Klip filmowy (6) – Potrzeba, by Bóg dokonał swego dzieła poprzez wcielenie (3 lut 2020)
Słowo Boże na każdy dzień – Dlaczego Pan Jezus uzdrawiał ludzi i egzorcyzmował ich demony, ale dopełnił jedynie połowę swojego dzieła odkupienia? (2 lut 2020)
Najnowsze filmy religijne 2020 – „Imię Boga się zmieniło?!” Klip filmowy (2) – Czy imię Boga naprawdę jest niezmienne? (1 lut 2020)
Świadectwo wiary – Ocalona w inny sposób – Kościół Boga Wszechmogącego (31 sty 2020)
Ładne piosenki religijne – To nasz Bóg! – Kościół Boga Wszechmogącego (30 sty 2020)
Filmy chrześcijańskie – Oto droga do Królestwa Niebieskiego! – Kościół Boga Wszechmogącego (29 sty 2020)
Powtórne przyjście Chrystusa – Jaką korzyść ma Bóg działający w ciele? – Kościół Boga Wszechmogącego (28 sty 2020)
Ładne piosenki religijne | „Ten, który jest Suwerenem Wszechrzeczy” Muzyka chrześcijańska (Bóg jest wielki) (27 sty 2020)
Filmy chrześcijańskie – Czy nadal cierpisz z powodu tego, że zawsze żyjesz w grzechu? – Kościół Boga Wszechmogącego (27 sty 2020)
Powtórne przyjście Chrystusa – Pan odkupił nasze grzechy i że nam odpuścił wszystkie nasze winy. Dlaczego nadal grzeszymy? (25 sty 2020)
Ładne piosenki religijne – Lud Boży we wszystkich narodach w jedności wyraża swoje uczucia – Kościół Boga Wszechmogącego (24 sty 2020)
Czasy ostateczne | „Miasto zostanie zburzone” Boża przestroga w dniach ostatecznych | Kościół Boga Wszechmogącego (23 sty 2020)
Jakie są różnice między słowami wyrażanymi przez Pana Jezusa w Wieku Łaski a słowami wyrażanymi przez Boga Wszechmogącego w Wieku Królestwa? (22 sty 2020)
Ładne piosenki religijne „Jak szukać śladów Boga” Bądźcie mądrymi pannami i powitajcie powrót Pana | Kościół Boga Wszechmogącego (20 sty 2020)
Najnowsze filmy religijne 2019 – Czy posłuszeństwo pastorom i starszym jest tożsame z posłuszeństwem Bogu (19 sty 2020)
Wola Boża – Dlaczego w różnych wiekach Bóg nosi różne imiona? Jakie znaczenia kryją się za imionami Boga? – Kościół Boga Wszechmogącego (18 sty 2020)
Ładne piosenki religijne – Hymn słów Boga „Wszyscy ludzie żyją w świetle Boga” – Kościół Boga Wszechmogącego (17 sty 2020)
Filmy religijne 2019 – Czy istnieją słowa i dzieło Boga poza Biblią? – Kościół Boga Wszechmogącego (16 sty 2020)
Powtórne przyjście Chrystusa – Jak Boże dzieło osądzania w dniach ostatecznych oczyszcza i ratuje ludzkość? – Kościół Boga Wszechmogącego (15 sty 2020)
Ładne piosenki religijne – Hymn słów Boga Chwała Bogu, który powrócił zwycięsko – Kościół Boga Wszechmogącego (14 sty 2020)
Filmy o Bogu 2019 – Żaden pozbawiony świętości człowiek nie wejdzie do Bożego królestwa – Kościół Boga Wszechmogącego (13 sty 2020)
Świadectwo wiary – Boże dzieło sądu w dniach ostatecznych jest sądem wielkiego białego tronu, jak przepowiedziano w Księdze Objawienia (12 sty 2020)
Ładne piosenki religijne – Boże zasady rządzące początkiem i przyszłością ludzkości – Kościół Boga Wszechmogącego (11 sty 2020)
Filmy religijne 2019 – Dlaczego pastorzy i rady starszych potępiają Błyskawicę ze Wschodu – Powtórne przyjście Chrystusa (10 sty 2020)
Świadectwo wiary – więc dlaczego nadal musi wykonać dzieło osądzania w dniach ostatecznych? (9 sty 2020)
Ładne piosenki religijne – Zasady szukania prawdziwej drogi – Powtórne przyjście Jezusa (8 sty 2020)
Film chrześcijański „Czy możemy wstąpić do królestwa niebieskiego, jeśli zostaniemy zbawieni?” (7 sty 2020)
Pan Jezus powiedział: „Moje owce słuchają mego głosu”. (J 10:27). Pan powraca, by przemówić do swoich owiec. Najważniejsze jest szukanie głosu Pana. Ale teraz nie wiemy, jak powinniśmy nasłuchiwać głosu Pana. Nie wiemy też jak odróżnić głos Bo (6 sty 2020)
Ładne piosenki religijne „Ten, który jest Suwerenem Wszechrzeczy” Klip filmowy (4) | Kościół Boga Wszechmogącego (5 sty 2020)
Dobry film chrześcijański – Czy interpretowanie Biblii to to samo, co wywyższanie Boga i dawanie Mu świadectwa? – Kościół Boga Wszechmogącego (4 sty 2020)
Słowa Boga Wszechmogącego mówią: „Tylko Chrystus dni ostatecznych może dać człowiekowi drogę wiecznego życia”. Przypomniałam sobie, co powiedział kiedyś Pan Jezus: „Lecz kto by pił wodę, którą ja mu dam, nigdy nie będzie pragnął, ale wod (3 sty 2020)
Ładne piosenki religijne – Hymn słów Boga Prawdziwa modlitwa – Kościół Boga Wszechmogącego (2 sty 2020)
Filmy o Bogu 2019 | „Jestem dobrym człowiekiem!” Bądź taką osobą, jaką pochwali Bóg (Dubbing PL) (1 sty 2020)
Uważam, że jeżeli jesteśmy wierni imieniu Pana, jego drogom, i nie damy się zwieść fałszywym Chrystusom, zachowując czujność, to Pan z pewnością da nam znak gdy nadejdzie. Nie musimy nasłuchiwać głosu Pana, aby zostać pochwyconymi. Bo Jezus powiedział: &# (31 gru 2019)
Powtórne przyjście Jezusa – Aplikacja Kościoła Boga Wszechmogącego Skarbnica wiedzy dla Twego życia i dewocjonalia (30 gru 2019)
Filmy religijne 2019 – Czy twierdzenia o powrocie Pana poprzez wcielenie opierają się na Biblii? – Czasy ostateczne (29 gru 2019)
Poezja chrześcijańska – ozbrzmiewa siódma trąba Królestwo zstępuje na świat – Kościół Boga Wszechmogącego (28 gru 2019)
Jeśli Błyskawica ze Wschodu jest prawdziwą drogą, to co jest podstawą waszego przekonania? My wierzymy w Pana Jezusa, ponieważ On może nas zbawić, czego wy używacie do sprawdzenia, czy Błyskawica ze Wschodu jest prawdziwą drogą? (27 gru 2019)
Piosenki o Jezusie | „Hymn słów Boga Pokolenie dni ostatnich jest błogosławione ”Kościół Boga Wszechmogącego (26 gru 2019)
Poezja chrześcijańska – Hymn słów Boga Jak wejść w prawdziwą modlitwę – Kościół Boga Wszechmogącego (23 gru 2019)
Film o wierze w Boga – Skąd wiedzieć, że Chrystus jest prawdą, drogą i życiem – Kościół Boga Wszechmogącego (23 gru 2019)
Piosenki o Bogu „Hymn słów Boga Bóg przybywa do nas bez rozgłosu” (22 gru 2019)
Biblia jest świadectwem Bożego dzieła i przyniosła ludzkości wiele korzyści. Dzięki czytaniu Biblii zaczęliśmy traktować Boga jako Stwórcę wszystkich rzeczy, dowiedzieliśmy się o Jego wszechmocy, Jego czynach i ich wspaniałości. Ponieważ Biblia jest zapis (20 gru 2019)
Powtórne przyjście Jezusa Chrystusa „Skoro imię Boga w każdym wieku nie reprezentuje Jego całości, to jakie jest znaczenie Jego imion w każdym wieku?” (18 gru 2019)
W Biblii jest napisane: „Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam i na wieki” (Hbr 13:8). Więc imię Pana nie może się zmieniać! Oni twierdzą, że w dniach ostatecznych imię „Jezus” ulega zmianie. Jak wyjaśnicie słowa Bibli: „wcz (18 gru 2019)
Wszyscy wierzymy w Pana od wielu lat i w naszej pracy dla niego idziemy śladem apostoła Pawła. Byliśmy wierni imieniu Pana oraz Jego drodze i korona sprawiedliwości na pewno na nas czeka. Dziś musimy się zająć ciężką pracą i wyczekiwaniem na Jego powrót. (16 gru 2019)
Filmy o Bogu 2019 – Zrzuć kajdany i badaj prawdziwą drogę – Kościół Boga Wszechmogącego (16 gru 2019)
Jeśli chodzi o tych, którzy przez wiele lat wierzyli w Pana Jezusa i poświęcili dla Niego całe swoje życie, to czy będą mogli zostać pochwyceni do królestwa niebieskiego, jeśli nie zaakceptują dzieła Boga Wszechmogącego w dniach ostatecznych? (14 gru 2019)
Najlepsze filmy o Bogu – Co miał na myśli Pan Jezus, gdy z krzyża rzekł: „wykonało się”? – Kościół Boga Wszechmogącego (13 gru 2019)
Film o wierze w Boga – Koniec tych, którzy zaprzeczają drugiemu przyjściu Pana – Filmy chrześcijańskie lista (12 gru 2019)
Ładne piosenki religijne - Hymn słów Boga Miłość Boga jest najrzeczywistsza - Powtórne przyjście Jezusa (11 gru 2019)
Piosenki o Jezusie - Hymn słów Boga Prawdziwe uczucia stwórcy do ludzi - Kościół Boga Wszechmogącego (8 gru 2019)
Najlepsze filmy o Bogu – Jak mądre dziewice zostają pochwycone do nieba? – Jak zostać zbawionym (6 gru 2019)
Piosenki o Bogu | „Hymn słów Boga Boża wola wobec ludzi nigdy się nie zmieni” Kościół Boga Wszechmogącego (5 gru 2019)
Film o wierze w Boga – Czy wiara w Biblię jest tożsama z wiarą w Pana – Błyskawica ze Wschodu (5 gru 2019)
Ładne piosenki religijne | „Hymn słów Boga Sens ukazania się Boga”Kościół Boga Wszechmogącego (3 gru 2019)
Filmy o Bogu | „Lud z królestwa niebieskiego”Kościół Boga Wszechmogącego (2 gru 2019)
Powtórne przyjście chrystusa „Moje marzenie o królestwie niebieskim” Klip filmowy (4) – Jaka jest różnica pomiędzy dziełem osądzania w dniach ostatecznych a dziełem Pana Jezusa? | Kościół Boga Wszechmogącego (1 gru 2019)
Filmy o bogu „Moje marzenie o królestwie niebieskim” Klip filmowy (2) – Jak postępować, aby wejść do królestwa niebieskiego (Część 2) (30 lis 2019)
Powtórne przyjście Jezusa chrystusa „Wiara w Boga” Klip filmowy (1) – Czy posłuszeństwo wobec tych, którzy mają władzę, jest tym samym, co posłuszeństwo wobec Boga? | Błyskawica ze Wschodu (29 lis 2019)
Czasy ostateczne - Proroctwa powrotu Pana zostały w zasadzie spełnione. Dzień Pański już nadszedł. Czy Pan powróci w dniach ostatecznych, zstępując na chmurze w sposób widoczny dla wszystkich, czy też wcieli się w Syna Człowieczego i zstąpi potajemnie? (28 lis 2019)
Powtórne przyjście jezusa - Czy powrót Pana oznacza, że duchowe ciało zmartwychwstałego Jezusa ukazuje się ludziom, czy też ludziom ukazuje się wcielenie jako Syn Człowieczy? - Kościół Boga Wszechmogącego (27 lis 2019)
Jak zostać zbawionym - Jeśli nie przyjmiemy dzieła sądu Boga Wszechmogącego, to czy możemy naprawdę spełniać wolę Ojca Niebieskiego? Czy możemy wejść do królestwa niebieskiego? (26 lis 2019)
Najlepsze filmy o Bogu „Pukanie do drzwi” Klip filmowy (5) – Pan puka do drzwi: Czy rozpoznasz Jego głos? (2) | Kościół Boga Wszechmogącego (25 lis 2019)
Film o wierze w Boga „Pukanie do drzwi” Klip filmowy (4) – Pan puka do drzwi: Czy rozpoznasz Jego głos? (1) | Błyskawica ze Wschodu (24 lis 2019)
Ładne piosenki religijne | „Hymn słów Boga Bóg poszukuje twego serca i ducha ” Kościół Boga Wszechmogącego (23 lis 2019)
Powtórne przyjście jezusa - Mówicie, że jeśli ludzie chcą być wolni od grzechu i zostać oczyszczeni, muszą przyjąć sąd Boga Wszechmogącego w dniach ostatecznych. W jaki sposób Bóg dokona sądu i obmycia ludzi w dniach ostatecznych? Przez wszystkie lata moj (22 lis 2019)
Powtórne przyjście chrystusa | Film ewangelia „Tajemnica pobożności” Klip filmowy (4) – Jedynie Bóg wcielony może dokonać dzieła osądzenia w dniach ostatecznych (22 lis 2019)
Powtórne przyjście Jezusa chrystusaJak - Bóg Wszechmogący dokonuje dzieła osądzania w dniach ostatecznych? Jak osądza, oczyszcza i udoskonala poprzez swoje słowa? Chcemy się tego dowiedzieć za wszelką cenę. Jeśli zrozumiemy dzieło Boga Wszechmogącego, to (20 lis 2019)
Proroctwa biblijne „Panny mądre wiedzą, że Pan powrócił, ponieważ słyszą Jego głos, widzą, że się pojawił i dokonuje swego dzieła. Dlatego zaakceptowały Boże dzieło w dniach ostatecznych, kroczą śladami Baranka i zasiadły do uczty z Panem”. (18 lis 2019)
Powtórne przyjście jezusa „Oczekiwanie” Klip (1) – Jak należy wyczekiwać drugiego przyjścia Pana? (17 lis 2019)
Biblia mówi, że kiedy Pan Jezus został ochrzczony, niebo się otworzyło i Duch Święty zstąpił na Pana Jezusa jako gołębica, i rozległ się głos: „To jest mój umiłowany Syn, w którym mam upodobanie” (Mt 3:17). I my wszyscy wierzący uznajemy, że P (16 lis 2019)
Pieśni uwielbienia | „Miłość Boga do człowieka jest najszczersza” (Oficjalny teledysk) Kościół Boga Wszechmogącego (15 lis 2019)
Świadectwa wiary chrześcijańskiej „ Harmonia małżeńska nie jest już dłużej problemem” (14 lis 2019)
Ładne piosenki religijne | „Ucieleśnienie Boga jest bardzo ważne dla ludzkości”Kościół Boga Wszechmogącego (13 lis 2019)
Ładne piosenki religijne | „Ten, który jest Suwerenem Wszechrzeczy” Muzyka chrześcijańska (Bóg jest wielki) | Kościół Boga Wszechmogącego (12 lis 2019)
Najpiękniejsze pieśni kościelne | „Wielkie dzieło Boga zostało ukończone” Bóg zyskał chwałę (11 lis 2019)
Filmy chrześcijańskie „Tajemnica pobożności – ciąg dalszy” Klip filmowy (1) – Jak będzie wyglądał Pan, kiedy znów nadejdzie? (10 lis 2019)
Najlepsze filmy o Bogu „Rozmowy” Klip filmowy (5) – Chrześcijanka cudownie obala argumentację pastora Ruchu Potrójnej Autonomii – Błyskawicy ze Wschodu (9 lis 2019)
Filmy o Bogu „Rozmowy” Klip filmowy (4) – Posłuszeństwo wobec panującego reżimu to nie to samo, co posłuszeństwo wobec Boga | Boga Kościół Boga Wszechmogącego (8 lis 2019)
Kościół Boga Wszechmogącego „Hymn Królestwa: Królestwo zstępuje na ziemię” | Pieśni królestwa (7 lis 2019)
Powtórne przyjście chrystusa | „ Ludzie są grzeszni, ale ofiara przebłagalna złożona przez Pana Jezusa jest skuteczna po wsze czasy. Jeśli wyznamy swe grzechy Panu, On nam wybaczy. W oczach Pana jesteśmy bezgrzeszni, więc możemy wejść do królestwa n (6 lis 2019)
Piosenki o Bogu | „Hymn kościelny Hymn słów Boga Jak szukać śladów Boga „Kościół Boga Wszechmogącego (5 lis 2019)
Piosenka chrześcijańska | „Jak Bóg panuje nad wszystkim” Powtórne przyjście Jezusa chrystusa | Błyskawicy ze Wschodu (4 lis 2019)
Kościół Boga Wszechmogącego | „Nadstaw uszu i słuchaj. Słodki dźwięk dochodzi od tronu” Królestwo zstąpiło na ziemię! (3 lis 2019)
Powtórne przyjście jezusa „Aplikacja Kościoła Boga Wszechmogącego” (2 lis 2019)
Wiadomości chrześcijańskie „Świadectwo brutalnych prześladowań przez KPCh złożone przez chrześcijankę Zeng Qing” (1 lis 2019)
„VII. Różnice między drogą pokuty z Wieku Łaski a drogą życia wiecznego w dniach ostatecznych” Powtórne przyjście chrystusa (31 paź 2019)
Piosenka chrześcijańska | „Bóg sprowadził swoją chwałę na Wschód” Bóg nadszedł z „obłokami” (30 paź 2019)
Powtórne przyjście jezusa chrystusa„Królestwo zstąpiło na świat” (29 paź 2019)
Czasy ostateczne „Pan Jezus sam przepowiedział, że Bóg wcieli się w dniach ostatecznych i pojawi się jako Syn Człowieczy, aby wykonywać dzieło” (28 paź 2019)
Filmy o bogu | „Imię Boga się zmieniło?!” Objawienie tajemnicy imienia Bożego (Dubbing PL) (27 paź 2019)
Chrześcijańskie filmy warte obejrzenia - „Chrzest ognia” Jedyna droga wiodąca do wejścia do królestwa niebieskiego (Dubbing PL)Pan Jezus powiedział: „Nie każdy, kto mi mówi: Panie, Panie, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto (26 paź 2019)
Filmy religijne„Ten, który jest Suwerenem Wszechrzeczy” Klip filmowy (1) – Boże zasady rządzące wszechświatem (25 paź 2019)
Biblia mówi: „Sercem bowiem wierzy się ku sprawiedliwości, a ustami wyznaje się ku zbawieniu” (Rz 10:10). Zostaliśmy już zbawieni przez naszą wiarę w Jezusa. A raz zbawieni – będziemy zbawieni wiecznie. Gdy nadejdzie Pan, z pewnością będ (23 paź 2019)
Filmy o Bogu „Rozmowy” Klip filmowy (3) – Niesamowity sposób chrześcijan na obalanie plotek i oszczerstw szerzonych przez KPCh (22 paź 2019)
Pytanie 1: Pan Jezus powrócił i ma nowe imię: Bóg Wszechmogący. Bóg Wszechmogący wyraził swoje słowa w książce „Słowo ukazuje się w ciele” i jest to głos oblubieńca, a jednak wielu spośród braci i sióstr wciąż nie potrafi odróżnić głosu Boga. (21 paź 2019)
Filmy religijne | „Zdjąć urok” Powitaj powrót Pana Jezusa (Dubbing PL) (20 paź 2019)
Ci, którzy są posłuszni Bogu ze szczerego serca, z pewnością zostaną przez Niego pozyskani (20 paź 2019)
Najlepsze filmy o Bogu „Rozmowy” Klip filmowy (6) – Odpowiedź chrześcijan na „ (18 paź 2019)
Filmy o Bogu„Długo wyczekiwane szczęście” Jak możemy mieć szczęśliwe życie? (Zwiastun) (17 paź 2019)
Filmy religijne„Bóg ma nadzieję, że człowiek nadal będzie żył” (16 paź 2019)
Wypowiedzi Boga Wszechmogącego„Chrystus dokonuje dzieła sądu za pomocą prawdy” (15 paź 2019)
„Rozmowy” Klip filmowy (2) – W jaki sposób chrześcijanie przeciwstawiają się ateistycznemu praniu mózgu KPCh? (14 paź 2019)
„Słodycz w niedoli” Pytania o wiarę (13 paź 2019)
„Moje marzenie o królestwie niebieskim” Powitanie powrotu Pana Jezusa (Dubbing PL) (12 paź 2019)
Powtórne przyjście jezusa chrystusa - W jaki sposób rzeczywiście pojawi się Pan i jakie dzieło wykona, kiedy powróci? (11 paź 2019)
Najlepsze filmy o Bogu - Kto ponownie przybija Boga do krzyża (11 paź 2019)
Powtórne przyjście chrystusa - Tajemnica Wcielenia (1) (9 paź 2019)
„Przesłuchania w szkołach” Prawdziwe historie dziejące się w Chinach (8 paź 2019)
Wypowiedzi Boga Wszechmogącego - Dzieło w Wieku Prawa (7 paź 2019)
Tylko Bóg wcielony może dokonać dzieła osądzania w dniach ostatecznych (6 paź 2019)
Ciernie wspomnień” Klip filmowy (1) (5 paź 2019)
„Boża istota prawdziwie istnieje” Boża autentyczność i piękno (4 paź 2019)
Świadectwo wiary „Bóg jest przy mnie” (4 paź 2019)
Świadectwo wiary „Droga do oczyszczenia” (3 paź 2019)
Świadectwa wiary chrześcijańskiej„Boża łaska wyzwala ją z nieudanego małżeństwa (Część 1)” (2 paź 2019)
„Kto jest moim Panem” Jaki jest związek między Biblią a Bogiem? (1 paź 2019)
„Kto jest moim Panem” Klip filmowy (5) – Jedynie ci, którzy podążają za Bogiem, mogą uzyskać drogę życia wiecznego (29 wrz 2019)
„Kłamstwa komunizmu” Jak chrześcijanie polegają na Bogu, by pokonać szatana? (Dubbing PL) (28 wrz 2019)
„Niebezpieczna Jest Droga Do Królestwa Niebieskiego” Klip filmowy (3) – Odkrycie tajemnicy wcielenia (27 wrz 2019)
Czy jest pewne, że kiedy Pan powróci, to pojawi się w obrębie świata religijnego? Czy pozostanie w kościele oznacza, że będzie się w stanie powitać Pana? (27 wrz 2019)
Pytania o wiarę „W końcu odnalazłam drogę odrzucenia grzechu” (25 wrz 2019)
Świadectwa wiary chrześcijańskiej „Walka” (24 wrz 2019)
Dlatego teraz żadnego potępienia nie ma dla tych, którzy są w Jezusie Chrystusie […]” (Rz 8:1). Ponieważ wierzymy w Jezusa Chrystusa, już zostało zagwarantowane, że nie zostaniemy potępieni i będziemy mogli wejść do królestwa niebieskiego. (24 wrz 2019)
1. Pan wyraźnie przepowiedział: „Oto stoję u drzwi i pukam. Jeśli ktoś usłyszy mój głos i otworzy drzwi, wejdę do niego i spożyję z nim wieczerzę, a on ze mną” (Obj 3:20). Nie ma wątpliwości, że gdy Pan powróci, przemówi i wypowie swe słowa, a (22 wrz 2019)
Boża wola jest jawną dla wszystkich” Czy rozumiesz wolę Boga? (21 wrz 2019)
Tylko ci, którzy znają Boga i Jego dzieło mogą zadowolić Boga (20 wrz 2019)
„Nadeszły dni Noego” Boże zbawienie w dniach ostatecznych (20 wrz 2019)
Prawda wyrażona przez Boga Wszechmogącego „W odniesieniu do Biblii (1)” (18 wrz 2019)
Słowo Boże na każdy dzień „Bóg jest Panem wszelkiego stworzenia” (17 wrz 2019)
„Przepiękny głos” Klip filmowy (2) – W jaki sposób możemy być pewni, że Pan Jezus już powrócił? (17 wrz 2019)
Wyzwól się z sideł” Klip filmowy (6) – Dlaczego Komunistyczna Partia Chin prześladuje Kościół Boga Wszechmogącego? (15 wrz 2019)
„Westchnienie Wszechmogącego” Słowo Boże | Chrześcijańskie filmy warte obejrzenia (14 wrz 2019)
Co tak naprawdę oznacza dostąpienie zbawienia? A co oznacza dostąpienie pełnego zbawienia? (13 wrz 2019)
„Kłamstwa komunizmu” Jak chrześcijanie polegają na Bogu, by pokonać szatana? (Dubbing PL) (13 wrz 2019)
„Miasto zostanie zburzone” Klip filmowy (2) – Dlaczego obłudni faryzeusze są potępieni? (11 wrz 2019)
Słowo Boże na każdy dzień | Zbawiciel powrócił już na „Białym obłoku” (10 wrz 2019)
Biblia mówi: „Sercem bowiem wierzy się ku sprawiedliwości, a ustami wyznaje się ku zbawieniu” (Rz 10:10). Zostaliśmy już zbawieni przez naszą wiarę w Jezusa. A raz zbawieni – będziemy zbawieni wiecznie. Gdy nadejdzie Pan, z pewnością będ (8 wrz 2019)
„Powinieneś wiedzieć, że Bóg praktyczny jest Bogiem Samym w sobie” Słowo Boże (7 wrz 2019)
Dlaczego Pan Jezus ukazał się ludziom po swoim zmartwychwstaniu? (6 wrz 2019)
„Istotą Chrystusa jest Bóg” Chrystus jest prawdą, drogą i życiem (4 wrz 2019)
Kto jest moim Panem” Klip (4) – jaka jest relacja pomiędzy Bogiem a Biblią (2 wrz 2019)
„Pojawienie się Boga przyniosło nowy wiek” Słowo Boże (1 wrz 2019)
„Boża litość nad ludzkością” Miłość Boga (1 wrz 2019)
Wcielenie: Odkrycie tajemnicy (Część pierwsza)” (30 sie 2019)
Kto jest moim Panem” Klip filmowy (2) – czy całe Boże dzieło i wszystkie słowa Boże znajdują się w Biblii? (28 sie 2019)
„Bóg jest wcielony, by pokonać szatana i zbawić ludzkość” (27 sie 2019)
Wciąż nie ustaliliśmy, czy królestwo Boże jest na ziemi, czy w niebie. Pan Jezus mawiał: „królestwo niebieskie przybliżyło się”, „królestwo niebieskie nadchodzi”. Jeśli to jest „królestwo niebieskie”, powinno być w nieb (26 sie 2019)
Pan powiedział nam dawno temu: „Idę, aby wam przygotować miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę znowu i wezmę was do siebie, żebyście, gdzie ja jestem, i wy byli” (J 14:2-3). Pan Jezus przygotował już dla nas miejsce w niebie (25 sie 2019)
„Nadzór” Dowiedz się, jak wygląda sytuacja osób wierzących w Chinach (24 sie 2019)
„Bóg wraca jako zwycięzca” Wychwalanie zwycięstwa Bożego (23 sie 2019)
Kto jest moim Panem” Klip filmowy (1) – odnowienie opustoszałego kościoła (22 sie 2019)
Pytanie 1: Przez ostatnie kilka lat odczuwamy rosnącą w naszym kościele pustkę. Straciliśmy wiarę i miłość, które mieliśmy na początku, oraz staliśmy się słabsi i bardziej negatywnie nastawieni. Nawet my, którzy nauczamy, czasami odczuwamy mrok i nie wiem (21 sie 2019)
Słowo Boże „Jak człowiek, który zdefiniował Boga według własnych koncepcji, może otrzymywać objawienia Boże?” (20 sie 2019)
Pan obiecał, że powróci, by zabrać nas do królestwa niebieskiego, a jednak jesteście świadkami tego, że Pan już stał się ciałem, by wykonać dzieło sądu dni ostatecznych. Zgodnie z proroctwem biblijnym Pan nadejdzie na chmurach, pełen mocy i chwały: dlacz (19 sie 2019)
Wierzę w Pana przez ponad połowę swojego życia. Niestrudzenie pracuję dla Pana i stale wyczekuję Jego powtórnego nadejścia. Jeśli Pan przyszedł, to dlaczego nie otrzymałem Jego objawienia? Czy Pan mnie odrzucił? Jestem tym bardzo zdezorientowany. Jak byśc (18 sie 2019)
„Zgromadzenie w oborze” Gdzie się podziała wolność wyznania w Chinach? (17 sie 2019)
„Ujawnić tajemnicę Biblii” Ujawnienie tajemnej historii Biblii (Dubbing PL) (16 sie 2019)
„Prawdziwa miłość Boga” Boże osądzenie ocaliło mnie (Dubbing PL) (15 sie 2019)
Tylko Chrystus dni ostatecznych może dać człowiekowi drogę wiecznego życia (14 sie 2019)
„Czas zmiany” Czy znasz drogę do królestwa niebieskiego? (Dubbing PL) (12 sie 2019)
„Pobożne życzenia” Czy zdobyłeś bilet do królestwa niebieskiego? (Dubbing PL) (11 sie 2019)
„Komunistyczna reedukacja w domu” Bóg jest moim Zbawicielem (Dubbing PL) (10 sie 2019)
„Miłość Boga zbliża nas do siebie” (Solo męskie) (9 sie 2019)
„Największe błogosławieństwo, jakim Bóg obdarza człowieka” (7 sie 2019)
„Tajemnica pobożności” Pan Jezus przybył na „białym obłoku” (Dubbing PL) (6 sie 2019)
„Z Bożym błogosławieństwem” Bóg jest moim schronieniem (Dubbing PL) (5 sie 2019)
„Zbawienie” Czy zyskanie zbawienia jest tym samym, co pełne zbawienie? (Dubbing PL) (4 sie 2019)
Prawdziwa historia stojąca za dziełem w Wieku Odkupienia (1 sie 2019)
Projekcja filmu chrześcijańskiego sprawia, że widzowie zaczynają rozmyślać nad tajemnicami życia (29 lip 2019)
Pan puka do drzwi (27 lip 2019)
Lud z królestwa niebieskiego (25 lip 2019)
Doskonała Boża troska nad wszystkim (22 lip 2019)
Tylko Bóg kocha człowieka najbardziej (21 lip 2019)