blog background
 
Mikołajowy blog o świętach: Mikołajowy blog o świętach
prezenty na święta
metka_epoznan
Kilka słów o świętym mikołaju....
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 13
Święty Mikołaj istnieje. Nie wierzcie nam? Udaj się do Wioski Świętego Mikołaja w Laponii w Finlandii i spotkaj się osobiście z jego białą brodą, czerwonym strojem, czapką i reniferem! 
Nie zapomnij podziękować mu za szerzenie dobrej woli i, tak, prezenty, które zostawił ci przez te wszystkie lata.

Legenda o Świętym Mikołaju wywodzi się od Świętego Mikołaja, świętego chrześcijanina, który był znany jako dawca. Z biegiem lat, Święty Mikołaj i brytyjski folklorystyczny bohater Święty Mikołaj zaowocowały współczesnym awatarem Świętego Mikołaja - wesołym, życzliwym i szerzącym dobrą radość. Ho ho ho!

Rzeczy do zrobienia w Finlandii1. Weź udział w Winter Circus Dream: akrobaci, magicy i tancerze sprawiają, że to doroczne wydarzenie jest ulubionym przez rodzinę. Pokazy, które odbywają się w The Cable Factory w Helsinkach, zaczynają się od listopada i trwają do 6 stycznia.

2. Śpiewaj Along In Christmas Concerts: Co Boże Narodzenie bez dobrego śpiewu kolędowego? W kościołach i salach koncertowych Cantores Minores (chór chłopięcy i młodzi mężczyźni z katedry w Helsinkach) śpiewają fińską muzykę chóralną i międzynarodowe arcydzieła.

3. Rozkoszuj się filiżanką gorącej kawy Kawa w stylu fińskim: na starym mieście w Helsinkach w stylu empire, scena kawiarni jest żywa i kwitnie. Ciesz się kawą z sezonowymi ciastami, takimi jak tarty Runeberg i bułeczki Shrove w Kalle Freese, La Torrefazione i innych kawiarniach.

4. Psie zaprzęgi: jazda na sankach przez pustynię to przygoda, która dopełnia fińskie wakacje. Przejedź przez dziewicze tereny i pokryte śniegiem drzewa, podczas gdy husky ciągną twoje sanki po drogach Laponii. 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimgNie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: jovanka