blog background
 
meblealdo: Producent mebli Swarzędz - Blog o innowacyjnym wyposażeniu domu
Meble Swarzędz,Meble na wymiar,Meble drewniane,Meble klasyczne
metka_epoznan
Meble ALDO Swarzędz - Nowy salon meblowy
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 47

Producent mebli Swarzędz

meble swarzędz logo

Zbliżając się do końca 2017 roku, postanowiliśmy spojrzeć w przyszłość w 2018 roku na nowoczesne trendy w meblach i wzornictwie, które zaczynają zyskiwać popularność. Niektóre trendy w projektowaniu od 2017 r. Są kontynuowane lub budowane, a inne trendy są zupełnie nowe.

MEBLE ALDO jako firma jest dumny z tego, że zawsze znajduje się w czołówce nowoczesnych trendów w meblach i wzornictwie. Z radością zaczynamy nowy rok od nowych nowoczesnych mebli do 2018 roku, aby dostosować się do tych trendów.

Obróbka drewna


Praca w drewnie zyskuje na popularności w ciągu ostatnich kilku lat, ale w 2018 r. Eksploduje na całym świecie. Niepowtarzalny wystrój i dodatki, takie jak wazony, elementy płaszcza lub inne małe elementy, są świetne do dodawania charakteru do domu. Jednak w 2018 roku spodziewamy się, że drewno będzie również produkowane w większych projektach, takich jak całe okrycia i młyny na ścianach. Wszystko, co może mieć unikalny design - zagłówki, stoły, centra rozrywki, krzesła, kanapy - może być wyjątkowe przy obróbce drewna.

Dębowe drewno


Jeśli chodzi o trendy w projektowaniu drewna w 2018 roku, to jest ciemne drewno! Nigdy więcej jasnego drewna, takiego jak popiół czy brzoza. 

Czekoladowe brązy i czarne drewno są dominującymi odcieniami w tym roku, dając projektantom doskonałą okazję do tworzenia kontrastów i pracy z kolorem w nowy sposób. 

Czarno-białe pokoje są zawsze w dobrym stylu, pozostając niezmienione w 2018 roku, a użycie ciemnego drewna to świetny sposób na pracę z tym trendem. Ten trend w projektowaniu w 2018 r. Daje także możliwość wykorzystania plam koloru jako elementów oświadczenia i stworzenia nowego wyglądu w pokojach.

SohoConcept oferuje różnorodne nowoczesne meble z opcjami z ciemnego drewna, takimi jak orzech i wenge. Jeśli w tym roku chcesz odejść od mebli z jasnego drewna, mamy opcje i elastyczność, które pomogą Ci być modnym!

Recykling mebli


Nacisk na zrównoważony rozwój i ekologię stał się popularny w ostatnich latach, a rok 2018 nie jest inny. Recykling przedmiotów w celu stworzenia nowego dekoru jest świetnym sposobem, aby uczynić Twój dom zrównoważonym. 

Wykorzystanie drewna z odzysku do mebli, takich jak nowoczesne krzesła, stoły i kanapy, zapewnia Twojemu domowi większy charakter i ogranicza korzystanie z nowych produktów.

Przedmioty takie jak zabytkowe meble również pasują do tego ruchu recyklingu. Z kilkoma nowościami, takimi jak odnawianie drewna i znajdowanie nowych tapicerki, twoje zabytkowe elementy pasują do nowoczesnych mebli w 2018 trendach.

Przytulne przestrzenie


Trend projektowania w 2018 roku uwielbiamy tutaj w Meble ALDO to idea znalezienia miejsca na relaks i rodzinę. Projektowanie jest wspólnym tematem, który widzieliśmy w nowoczesnych trendach w meblach i wzornictwie, patrząc w kierunku 2018 roku. 

Szukanie przestrzeni do spędzania czasu z rodziną lub relaks w pojedynkę, w małych, intymnych przestrzeniach jest fantastycznym trendem, który, mamy nadzieję, będzie kontynuowany w kolejnych latach.

Dzielnice pokoi, kąciki do czytania, mikrozony, poduszki i przyciemnione oświetlenie - wszystko to przyczynia się do powstania trendu przytulności w 2018 roku. 

Nowoczesne meble, takie jak rozkładane sofy i duże krzesła, są fantastyczne na relaks z rodziną i są świetnymi dodatkami, aby uczynić pokój bardziej przytulnym. W 2018 chodzi o znalezienie miejsca na relaks i odpoczynek!

Odwiedź Meble Swarzędz, aby zapoznać się z najnowszym projektem nowoczesnego umeblowania Twojego domu!

SohoConcept jest liderem w branży nowoczesnego wzornictwa i nowoczesnych mebli. 

Zawsze jesteśmy na topie najnowszych trendów w meblach, aby nadążyć za zmieniającymi się stylami. Zawsze aktualizujemy nasz katalog i pracujemy z nowymi projektantami, aby wyprzedzić zakręt w nowoczesnych meblach!
 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimgNie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: Bogusław Tadeuszewski