blog background
 
agencjawidoczni: Marketing internetowy
marketing, internet, widoczni, Poznań
metka_epoznan
6 kroków do Twojego nowego domu, czyli jak wygląda współpraca z Mytkowski.pl
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 18

Budowa domu wcale nie musi oznaczać stresujących sytuacji i prawnych zagadek, szczególnie, jeśli zdecydujesz się na współpracę z zespołem fachowców. Firma MYTKOWSKI Domy Jednorodzinne z Poznania specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych, a setki zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja wysokiej jakości usług. Dowiedz się, jak wygląda współpraca i postaw na profesjonalistów.


Krok 1. Wybierz projekt dla siebie

W MYTKOWSKI Domy Jednorodzinne oferujemy bogatą bazę dostępnych projektów domów jednorodzinnych, zarówno parterowych, jak i piętrowych, z garażem lub bez. Ich zróżnicowanie pod względem układu oraz metrażu sprawia, że z łatwością wybierzesz ten, którego funkcjonalność odpowiadać będzie Twojej rodzinie. Wybrany projekt możemy zmodyfikować, oferujemy także możliwość stworzenia nowego projektu od podstaw w tej samej cenie. Realizujemy także projekty zewnętrzne. Bo Twój dom to Twoja wizja!

Krok 2. Skorzystaj z bezpłatnej wyceny

Budowa domu to duża inwestycja, dlatego traktujemy poważnie pytanie Ile to będzie kosztowało? - w MYTKOWSKI wycena jest bezpłatna, a ustalona kwota nie zmienia się w trakcie realizowania projektu. Decydując się na współpracę masz pewność, że budowa domu nie przekroczy założonego na początku budżetu.

Krok 3. Podpisz umowę

Podpisanie umowy oznacza rozpoczęcie prac i… koniec zmartwień. Firma MYTKOWSKI to generalny wykonawca, a to oznacza, że usługi są kompleksowe. Zajmiemy się wszystkim, gwarantując terminowość działań.


Krok 4. Dopełnij z nami formalności urzędowych

Formalności urzędowe mogą być przytłaczające, dlatego w MYTKOWSKI i po wykonaniu adaptacji projektu budowlanego to my składamy go do urzędu i ubiegamy się o uzyskanie pozwolenia na budowę.

Krok 5. Buduj z MYTKOWSKI

Wiemy, jak ważna jest jakość, dlatego przy budowie domów jednorodzinnych współpracujemy wyłącznie ze sprawdzoną ekipą specjalistów. Korzystamy także z najlepszych materiałów budowlanych. Stawiamy na terminowość usług, dlatego dbamy o to, by zakończenie poszczególnych etapów prac przebiegało w umówionym wcześniej terminie. Transparentność działań ma duże znaczenie - nie pobieramy zaliczek, a płatności następują po każdym zakończonym etapie. Połączenie nowoczesnych rozwiązań, naszego doświadczenia i dbałości o szczegóły sprawia, że realizacje MYTKOWSKI to ciepłe i ekonomiczne domy, które oddajemy właścicielom w stanie deweloperskim.

Krok 6. Odbierz dom i mieszkaj!

Wybierając współpracę z Mytkowski przy budowie domu wybierasz spokój, profesjonalne doradztwo, porządek na budowie, a także o wiele więcej. Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszych usług, dlatego dajemy 5 lat gwarancji, biorąc pełną odpowiedzialność za wykonaną pracę.

Autor: Mytkowski.pl 


 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
AGENCJAWIDOCZNI
agencjawidoczni.epoznan.pl
RSSsend_message
Stworzyliśmy pierwsze w Polsce Centrum Marketingu Internetowego. To nie tylko nowa siedziba firmy. To również nowoczesna przestrzeń do realizacji warsztatów i otwartych spotkań związanych z marketingiem internetowym i rozwojem biznesu online.

Jest to w pełni inwestycja agencji Widoczni, która podjęła decyzję o budowie własnej siedziby w odpowiedzi na dynamiczny rozwój i coraz większe potrzeby zespołu. Wysokie oczekiwania mógł spełnić tylko budynek powstały w oparciu o indywidualny projekt.
POLECANE STRONY
widoczni.com
pblechbud.pl
mytkowski.pl
ARCHIWUM WPISÓW
6 kroków do Twojego nowego domu, czyli jak wygląda współpraca z Mytkowski.pl (12 wrz 2019)
Mieszkanie nowe, czy używane? Które bardziej się opłaca? (13 sie 2019)
Domy parterowe - ekonomiczne i komfortowe rozwiązanie dla rodzin (11 lip 2019)
Mieszkania deweloperskie - co zawiera się w cenie kupna? (28 maj 2019)
Gotowe projekty domów jednorodzinnych - jaki wybrać? (15 maj 2019)
Mieszkanie na kredyt, czy gotówkę? Ile trzeba oszczędzać na własne cztery kąty (26 lut 2019)
WIELKOPOLSKA - KRAINA MALOWNICZYCH JEZIOR (29 sty 2019)
Zamieszkaj w Lesznie w domu swoich marzeń! (14 wrz 2018)
Trend przeprowadzek z centrum Poznania do miejscowości okolicznych - skąd się bierze? (26 mar 2018)
Z budki telefonicznej do internetu… czyli, jak zaczynały agencje w latach 90.? (14 mar 2018)
Rynek pracy nie chce humanistów? Są branże, które temu zaprzeczają (18 sie 2017)
Kampania AdWords czy pozycjonowanie szerokie – na co się zdecydować? (14 lip 2017)
Jak budować wizerunek firmy w sieci? (7 lip 2017)
Zdjęcie: Natalia Cofta