KONCERT RODZINNY MUZYKOTEKA: Muzyka Wielkich Miast - BUDAPESZT

Aula Uniwersytecka w Poznaniu Wieniawskiego 1

Sobota, 25 Maja, godz. 11:00

Koncert organizowany przez Pro Sinfonikę - Filharmonię Poznańską

Na zakończenie sezonu Koncertów Rodzinnych z cyklu MUZYKOTEKA, wybierzemy się do Budapesztu – miasta, które zachwyca kulturą, sztuką i architekturą…

wykonawcy:
Marcin HERMAN - skrzypce
Szymon NAŚCISZEWSKI– dyrygent
Orkiestra Filharmonii Poznańskiej

w programie:
Béla Bartók, Suita taneczna
Pablo Sarasate, Melodie cygańskie op. 20
Johannes Brahms, Taniec węgierski g-moll nr 5

„Muzyka Wielkich Miast” to kontynuacja serii autorskich koncertów Pro Sinfoniki – Filharmonii Poznańskiej połączonych z prezentacją wizualną i omówieniem.

W trakcie muzycznych spotkań prezentujemy takie utwory, które najbardziej kojarzą się z wybranymi miastami w pełni oddając ich wyjątkowy styl oraz charakter.

MUZYKOTEKA to sobotnie koncerty rodzinne, organizowane raz w miesiącu w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu. Adresowane są do małych* i dużych miłośników muzyki, dawnych i nowych przyjaciół Pro Sinfoniki, znawców i amatorów, a także tych, których zainteresują nasze niebanalne, muzyczne projekty.
*od 6. roku życia.

HISTORIA sobotnich koncertów sięga początków Pro Sinfoniki. Ich celem było i jest ukazanie piękna i różnorodności muzyki. Na Pro Sinfonicznej estradzie oklaskiwana była niezliczona rzesza artystów, wykonywane były dzieła różnych epok: stare i nowe, pochodzące z różnych stron świata. Istna muzykoteka, z której możecie brać to, co lubicie, czyli tradycyjne koncerty symfoniczne, muzykę ludową, muzykę popularną w niebanalnych opracowaniach, a także kino (nie takie) nieme.

****************
Znajdziesz nas na:
https://www.instagram.com/prosinfonika/
https://www.facebook.com/prosinfonikapoznan/
https://prosinfonika.eu/

Dyrekcja Filharmonii Poznańskiej zastrzega sobie możliwość zmiany terminów, miejsc, wykonawców i programów koncertów oraz cen biletów.

Zwroty biletów możliwe są jedynie w przypadku odwołania wydarzenia lub zmian ujętych w regulaminach wydarzeń. W pozostałych przypadkach zwroty nie są możliwe. Ograniczenia te wynikają z zapisów regulaminu Serwisu Bilety24 oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827), art. 38 pkt 12 oraz 13.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.