Pogoda jutro Pogoda Poznań
199

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Wilda: mężczyzna był agresywny i zaczepiał przechodniów. Miał przy sobie narkotyki
j | aktualizacja: Czwartek, 3 2019 roku, godzina 14: 0

40-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Wilda: mężczyzna był agresywny i zaczepiał przechodniów. Miał przy sobie narkotyki
Zdjęcie ilustracyjne | Policja

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu pełniący służbę patrolową na terenie Wildy zauważyli mężczyznę, który idąc ulicą wymachuje nerwowo rękoma w kierunku przechodzących osób. Funkcjonariusze natychmiast postanowili go wylegitymować.

40-letni poznaniak nie uspokoił się jednak na widok umundurowanych funkcjonariuszy. W trakcie rozmowy z mężczyzną policjanci zauważyli, że ten trzyma coś w zaciśniętej dłoni i próbuje ukryć. Szybko okazało się, że jest to foliowy woreczek z suszem roślinnym. W trakcie kontroli osobistej mężczyzny, w rękawie jego bluzy  policjanci znaleźli kolejny taki sam woreczek – informuje podinsp. Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji. Kilkanaście minut później policjanci już przeszukiwali mieszkanie zatrzymanego 40-latka.  W zajmowanym przez niego pokoju znaleźli łącznie prawie 270 gramów marihuany, część suszu była podzielona na porcje – dodała.

40 latek usłyszał już zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i został objęty przez prokuratura policyjnym dozorem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.