Pogoda jutro Pogoda Poznań
-1-7

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Siłowo weszli do nielegalnego salonu gier: zabezpieczono automaty
KaT | aktualizacja: Środa, 9 2017 roku, godzina 13: 0

Służba Celno-Skarbowa zlikwidowała nielegalny salon gier hazardowych w Kępnie. Ponieważ nikt nie chciał otworzyć drzwi do lokalu, konieczne było użycie siły.

Siłowo weszli do nielegalnego salonu gier: zabezpieczono automaty
Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu

Lokal znajdujący się w Kępnie był objęty monitoringiem. Pomimo wielu próśb o otwarcie drzwi, nikt tego nie zrobił. - W tej sytuacji podjęto decyzję o siłowym wejściu do lokalu po uprzednim uzyskaniu od Prokuratora Rejonowego postanowienia o żądaniu wydania rzeczy i przeszukaniu - informuje Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu.

Poza funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej, w akcji udział brali też policjanci z Kępna. - W efekcie podjętych czynności ujawniono 8 sztuk nielegalnych automatów do gier, a także przesłuchano kilkanaście osób. W związku ze stwierdzonymi nieprawidłowościami zostało wszczęto postępowanie karne-skarbowe - dodaje.

Za prowadzenie nielegalnych salonów gier na automatach można dostać karę administracyjną w wysokości 100 tysięcy złotych za automat, a także trafić do więzienia na 3 lata.