Reklama
Reklama

Dzikie Krokodyle znów na "Ligawie przy Bułgarskiej"

fot. Tomasz Szwajkowski

Drugoligowi hokeiści z zespołu Dzikie Krokodyle Poznań zapraszają w sobotę na kolejne spotkanie na Lodowisku "Ligawa przy Bułgarskiej" pod patronatem epoznan.pl.

Poznańska drużyna hokeja na lodzie zawładnie lodowiskiem w sobotę od godziny 13:00. Na specjalnie wydzielonej strefie lodowiska będzie można sprawdzić swoje umiejętności w konkursach prowadzonych przez zawodników Dzikich Krokodyli. W planach jest m.in. konkurs ""Strzelaj jak Krokodyl", w którym każdy będzie mógł chwycić kij hokejowy i zmierzyć się z bramkarzem.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA


Organizatorzy przygotowali także specjalny tor przeszkód oraz rodzinne przeciąganie liny. Konkursy są tak przygotowane, by mogły w nich uczestniczyć całe rodziny wzajemnie dopingując swoje zmagania.

- Grudniowe spotkanie z Krokodylami cieszyło się dużym zainteresowaniem poznaniaków, dlatego z przyjemnością zapraszamy na kolejny event na lodowisku. Wraz z drużyną hokeja na lodzie przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i zabaw dla dzieci, nie zabraknie również konkursów z nagrodami -
mówi Konrad Klecha, dyrektor ds. operacji stadionowych KKS Lech Poznań. Zabawa z drużyną Dzikich Krokodyli rozpocznie się w najbliższą sobotę w godzinach 13:00 - 14:00 oraz 14:30 - 15:30.

Przypomnijmy, że tafla "Ligawy przy Bułgarskiej" ma powierzchnię 800 m2, a przy lodowisku znajduje się punkt gastronomiczny, wypożyczalnia i serwis sprzętu. Koszt wypożyczenia łyżew to 6 zł/godzinę, natomiast ostrzenie prywatnego sprzętu wykonane zostanie w cenie 10 złotych. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników lodowiska ofertę sprzętu dostępnego w wypożyczalni poszerzono również o kaski.

Godziny otwarcia lodowiska:
- poniedziałek-piątek w godz. 15:00 do 21:30
- weekendy w godz. 9:00 do 21:30,
- ferie zimowe 14-27 stycznia, w godz. 9:00 do 22:30

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne dla Wielkopolski
30℃
20℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro