Reklama
Reklama

Charytatywnie na Stadionie Miejskim

Na Stadionie Miejskim w Poznaniu zorganizowano wyjątkowe wydarzenie - Olimpiadę na sportowo, której celem było zebranie punktów w drużynowych rywalizacjach. Zebrano aż 10 tys. zł, które zostaną przekazane Klinice Onkologii, Hematologii, Transplantologii Pediatrycznej UM w Poznaniu. A to wszystko dzięki pracownikom firmy Biofarm.

Firma Biofarm to jeden z czołowych polskich producentów farmaceutycznych. Swoją siedzibę ma na poznańskim Grunwaldzie. Od ponad 30 lat dostarcza swoim pacjentom najwyższej jakości leki oraz suplementy diety. A to wszystko dzięki zaangażowanym pracownikom przedsiębiorstwa, którzy nieustannie poszukują nowatorskich rozwiązań w tworzeniu produktów o wysokiej skuteczności.

Poznańska firma zatrudnia ponad 400 osób. Każda z nich otrzymała zaproszenie na niezwykłe spotkanie integracyjne na Stadionie Miejskim pod hasłem Olimpiady na sportowo. A aktywność fizyczna nie jest obca uczestnikom tego wydarzenia, ponieważ Biofarm od lat promuje aktywny i zdrowy styl życia, wspierając m.in. drużynę koszykówki Biofarm Basket Poznań czy uczestnicząc w lokalnych biegach, np. Biegu Lwa w Tarnowie Podgórnym.

Cały zespół podzielił się na drużyny, które rywalizowały w szczytnym celu. Punkty zdobyte w różnych konkurencjach wymieniono na złotówki. W ten sposób zebrano aż 10 tys. zł, które zostaną przekazane Klinice Onkologii, Hematologii, Transplantologii Pediatrycznej UM w Poznaniu.

Podczas wydarzenia pracownikom Biofarmu towarzyszyli piłkarze Lecha Poznań - Kamil Jóźwiak, Maciej Makuszewski, Tymoteusz Puchacz oraz Mateusz Skrzypczak. Znani i lubiani sportowcy nagrodzili najlepszą drużynę. A kiedy największe emocje opadły wszyscy razem mogli odpoczywać przy grillu i muzyce.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
32.84 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro